Swedish University of Agricultural Sciences

Úvod

Read the Official Description

SLU (Sveriges lantbruksuniversitet - Univerzita švédštiny zemědělských věd) je univerzita s jasně definovanou roli ve společnosti: aby převzaly odpovědnost za rozvoj vzdělávání a odborné znalosti v oblastech týkajících se biologických zdrojů a biologické produkce. Tato odpovědnost se táhne přes široký-sahat oblasti zemědělství, lesnictví a potravinářství na otázky životního prostředí, veterinární medicínu a biotechnologie. Komplexní hledisko, inter-disciplinární přístup a použitelnost jsou klíčová slova ve výzkumu SLU a učení a v kontaktech s průmyslem a společností. &nbsp Univerzita aktivity jsou rozprostřeny mezi několik oddělení, ve čtyřech fakultách: Fakulta plánování krajiny, zahradnictví a zemědělské vědy, na Fakultě přírodních zdrojů a zemědělství věd, Fakulty veterinárního lékařství Veterinární a věd a Fakulta lesních věd. Celkem 3 200 lidí je zaměstnáno na univerzitě. &nbsp SLU nabízí široké spektrum vzdělávacích programů a jednotlivých předmětů kurzů. Asi 3 300 studentů a 800 postgraduálních studentů zapsaných na SLU. &nbsp Hlavní školní areály jsou lokalizovány na Alnarp, Skara, Ultuna a Umeå. Výzkumné a pedagogické činnosti jsou prováděny v celé zemi. &nbsp&nbsp SLU se týká nás všech &nbsp SLU znalost je důležitým prvkem v mnoha věcí, které lidé považují za samozřejmost. Ať už je to jídlo, které jíme, nebo zvířata, jsme buď manžel na našich farmách jako domácí zvířata nebo láska, nebo lesy, které jsme bloudit - všechny jsou předmětem pozornosti SLU je. &nbsp SLU pracuje se vším, co roste, ať už je to rostliny, které nám poskytují jídlo, dejte nám příjem, nebo jsou jen tam být krásná. &nbsp Znalosti, které dodáváme je nezbytné, aby nám umožnila využít našich lesů, naší krajiny, naše půda a náš zvířata trvale udržitelným způsobem. &nbsp Toto trvale udržitelné využívání nám umožní vyvíjet, a bude také zaručit dobrou kvalitu života pro naše děti a vnoučata. &nbsp&nbsp Výzkum a vzdělávání pro život Výzkum a vzdělávání na naší univerzitě se klene nad rozsah od genů a molekul k biologické rozmanitosti, zdraví zvířat, udržitelného lesního hospodářství a zásobování potravinami - a to vše ve zdravém prostředí. Dále se s globální jevy, jako je globální oteplování. &nbsp Komplexní pohled, mezioborových studií a použitelnost jsou étos výzkumu SLU a vzdělávání, a na naše kontakty s průmyslem a společností. &nbsp Na naší univerzitě najdete lidi s horlivým zájmem a oddaností k jejich práci, a kteří kombinují tradiční znalosti s průkopnický duch.

Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Program - Biologická Infekce

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Uppsala Alnarp Umeå + 2 více

In-hloubka je zapotřebí znalosti z biologie infekce Do práce na zlepšení zdraví. Tento program se ve spolupráci s Univerzitou v Uppsale zaměřuje na biologické a chemické procesy za etiologií, epidemiologii a vývoj mikrobiálních infekcí, jakož i způsoby předvídání, prevence, sledování a léčby infekčních onemocnění. [+]

Magisterský program - infekční biologie

In-hloubka je zapotřebí znalosti z biologie infekce Do práce na zlepšení zdraví. Tam je rostoucí poptávka po odborné znalosti v této oblasti, zejména v rozvojovém světě, kde mikrobiální infekce jsou častější, často s ničivými následky.

Tento program se ve spolupráci s Univerzitou v Uppsale zaměřuje na biologické a chemické procesy za etiologií, epidemiologii a vývoj mikrobiálních infekcí, jakož i způsoby předvídání, prevence, sledování a léčby infekčních onemocnění.

Obsah

První ročníky studia se týkají světa mikrobů a jejich cílem je poskytnout pokročilé znalosti o biologických a chemických procesech, které regulují interakce mezi hostitelem a patogenem. Tyto znalosti budou tvořit základ pro další aplikované tématy, jako je biologie infekčních chorob, jak se proti nákaze způsobené antibiotické terapie a přirozené imunity a jak chápat mikrobiální evoluci.... [-]