Örebro University

Úvod

Read the Official Description

Örebro University je jedním z nejrychleji rostoucích univerzit ve Švédsku. Máme 17.000 studentů a 1200 zaměstnanců.

Univerzita poskytuje vzdělání a výzkumu v humanitních oborech, právo, společenské vědy, přírodní vědy, technologie, zdravotní péče, lékařství, vzdělávání, hudby a sportu vědu. Univerzita nabízí 800 kurzy, 60 programy vysokoškoláka a 30 postgraduální programy.

Örebro University spolupracuje s obchodem a průmyslem, krajských úřadů, obcí a organizací v regionu, stejně jako národní i mezinárodní úrovni.

Örebro University je mladá, moderní a rychle rostoucí univerzita s ambiciózní program pro budoucnost. Nabízíme pestrou škálu vysoce kvalitních kurzů v angličtině, v prostředí, které je jak stimulující a podpůrné, a že nabízí prvotřídní zázemí pro studenty i zaměstnance. Náš školní areál, který se nachází tři kilometry od centra města, je také hostitel na výběr kaváren a restaurací, stejně jako velkého sportovního komplexu s state-of-the-art cvičení centra. A co víc, mnoho národností představované studentů a zaměstnanců půjčovat mezinárodní příchuť k našemu areálu.

Nachází se v samém srdci Švédska, Örebro je dynamický a živé město v blízkosti jezera Hjälmaren. Jeho hlavní lokalita s Stockholmu, Göteborgu a Oslu ve snadném dosahu z něj činí ideální místo. Nenechte se v malém městečku vn zmást. Jako student na univerzitě Örebro Zažijete jedinečný smysl pro komunitu, mají snadný přístup k široké škále aktivit pro volný čas a dělat přátele na celý život.

Örebro University nabízí řadu vysoce kvalitních mezinárodních programů magisterských v různých oborů. Naše silné stránky jsou naše dynamické a dobře zavedené výzkumné prostředí - kde na vás jako mistr žáka bude hlavním přispěvatelem. Zavázali jsme se k vysoké kvalitě výuky a výzkumu, jakož i na podnikání, a s naší kariéry orientovaných studijních programů, naši studenti jsou schopni těžit z výhod jednoho z nejvyšších zaměstnanosti úspěšnost v zemi.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • švédský

Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Kardiovaskulární Medicíně

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

Tato mezinárodní magisterské studium klade důraz na linii znalostí v oblasti experimentální kardiovaskulární medicíny. Program je organizován jako PBL (Problem Based Learning) založené dvouletý studijní program a koordinuje kardiovaskulárního výzkumného střediska v Örebro University v úzké spolupráci s dalšími výzkumnými skupinami v Evropě. [+]

Máte zájem o nalezení léčby nejběžnějších onemocnění? Pokud ano, tento program vás může zajímat.

Tato mezinárodní magisterské studium klade důraz na linii znalostí v oblasti experimentální kardiovaskulární medicíny. Program je organizován jako PBL (Problem Based Learning) založené dvouletý studijní program a koordinuje kardiovaskulárního výzkumného střediska v Örebro University v úzké spolupráci s dalšími výzkumnými skupinami v Evropě.

Program je zaměřen na pochopení buněčných a molekulárních mechanismů souvisejících s patogenezi a patofyziologii kardiovaskulárních chorob. V centru pozornosti jsou nové farmakologické a intervenční terapie pro budoucí léčbu kardiovaskulárních onemocnění. Cíle jsou, že studenti získají důkladné teoretické znalosti a výborné metodické dovednosti, včetně in vivo a in vitro modely používané ke studiu kardiovaskulárních onemocnění. Součástí programu se prolíná s dalšími dvěma programy magisterského, každý je podpořen třemi silnými výzkumnými prostředí v medicíně na Örebro University. Společné kurzy poskytují širší pohled na obecné aspekty, které ovlivňují veřejné zdraví v dnešní společnosti, stejně jako metodologie výzkumu a designu. Všechny kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce.... [-]


Magistr V Přirozené Imunity Ve Zdraví A Nemoci

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

Mezinárodní Magisterský studijní program Přirozená imunita ve zdraví a nemoci vede k magisterský titul v oboru lékařských věd a dá vám in-hluboké znalosti v oboru mikrobiologie, buněčné biologie a molekulární biologie, podstatné pro pochopení funkce vrozené [+]

Chcete se dozvědět více o infekčních nemocech a pochopit, proč někteří jedinci se těžké, život ohrožující onemocnění, zatímco jiní jsou jen mírně ovlivněna?

Mezinárodní Magisterský studijní program Přirozená imunita ve zdraví a nemoci vede k magisterský titul v oboru lékařských věd a dá vám in-hluboké znalosti v oboru mikrobiologie, buněčné biologie a molekulární biologie, podstatné pro pochopení funkce vrozeného imunitního systému. Magisterský studijní program vás připraví pro doktorandy doktorského studia nebo pro práci s biomedicínských problémů v průmyslu nebo v systému zdravotní péče. Program je nabízen ve spolupráci s národními a mezinárodními výzkumnými skupinami.... [-]


Master in Sports Physiology and Medicine

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

[+]

Nabízí hluboké znalosti fyziologie cvičení, fyziologie svalů, metody fyziologického hodnocení a metodologie výzkumu.

Program poskytuje důkladné znalosti na fyziologické aspekty týkající se kardiovaskulární, metabolické, svalnatý a buněčné úpravy akutní a dlouhodobé cvičení.

[-]

Master Nutriční Molekulární Medicíny A Bioinformatiky

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Švédsko Orebro

Nutriční Molekulární medicína a bioinformatika je dvouletý mezinárodní magisterský program založený na PBL (Problem Based Learning) a navržen tak, aby studentům vědeckých znalostí a schopností pochopit komplexní obousměrný [+]

Přemýšleli jste někdy, kde slovo intuice pochází, nebo proč stres vyvolává bolesti břicha? Pokud ano, může to magisterský program, být zajímavé pro vás.

Nutriční molekulární medicína a bioinformatika je dvouletý mezinárodní magisterský program založený na PBL (Problem Based Learning) a je navržen tak, aby studentům nabídl vědecké znalosti a kompetence, aby pochopili komplexní obousměrnou signalizaci mezi střevem a mozkem. Zaměřuje se na in-hluboké znalosti o tom, jak strava a výživa, střevní mikroby, střevo a mozek ovlivňují, stejně jako: i) jak se to vztahuje k aberantní funkci střev a mozku, ii) jak to souvisí s klinické praxe, a iii), jak to může být vysvětlen tím, state-of-the-art klinické a experimentální výzkum. Tento program vám poskytne s pochopením: i) jak buněčné procesy se vztahují k orgánových funkcí, ii) jak (pato) fyziologie gut-mozku interakcí se týká výživy, mikrobiologických, gastroenterologické a neurobiologické aspekty (s člověkem a klinického pohledu ), a iii) jak může bioinformatika být důležitým nástrojem k dosažení tohoto porozumění. Tato znalost je nezbytná pro vývoj nových strategií pro diagnostiku, prevenci a léčbě často invalidizující onemocnění související s trávicím traktem a funkci mozku.... [-]


Contact

Örebro universitet

Adresa, 1. řádek Örebro University
SE-701 82 Orebro, Švédsko
Website http://www.oru.se/english
Telefonní číslo +46 19 30 30 00