Lund University

Úvod

Read the Official Description

Lund univerzita - Švédský Top-zařadil University

Společnost byla založena v roce 1666, Lundova univerzita ve Švédsku je stále zařazena mezi 100 nejlepších světových univerzit (73. místo ve světě a nejvyšší švédská univerzita, QS 2016/17).

Univerzita má 42 000 studentů a více než 7 500 zaměstnanců a nabízí 100 magisterských studijních programů a 6 bakalářských programů vyučovaných v angličtině

Lund je Švédsko je nejatraktivnější studijní destinace. Univerzita nabízí jedno z nejširších rozsahů programy a kurzy ve Skandinávii, založený na interdisciplinárním a špičkového výzkumu. Stupně z Lund University je znakem kvality a to jak ve Švédsku, tak v zahraničí.

Tematické okruhy

Naše osm fakult a řada specializovaných výzkumných center nabízejí vzdělávání v těchto tematických oblastech:

 • Architektura a design
 • Podnikání, ekonomika a řízení
 • Komunikace a média
 • Strojírenská technologie
 • Životní prostředí a udržitelnost
 • Fine & Performing Arts
 • Humanitní obory, jazyky a teologie
 • Mezinárodní studia a společenské vědy
 • zákon
 • Lékařství a zdraví
 • Věda

Studijní příležitosti pro zahraniční studenty

Lund University nabízí 100 magisterských programů a 6 Bachelors programů v angličtině a 700 kurzů vhodné pro vzájemnou výměnu studentů.

Najděte si svůj studijní program: www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Aplikační Období

Hlavní období pro uplatnění v zahraničí je od poloviny října do 15. ledna pro všechny programy, které začínají na podzimním (srpen) semestru každého roku. Malý výběr programů také přijímat žádosti v průběhu června do srpna na jaře (leden) datum semestr zahájení.

Jak se přihlásit ke studiu: www.lunduniversity.lu.se/apply

Poplatky spojené se studiem

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP a Švýcarska, jsou obvykle povinni platit školné. Školné neplatí pro občany EU / EHP. Informace o školného jednotlivých programech naleznete www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Štipendijní příležitosti

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP mohou požádat o stipendium poté, co žádat o studium u nás. Stipendia jsou udělovány na základě akademických zásluh, nikoliv finanční situaci.

Další informace o poskytování stipendií: www.lunduniversity.lu.se/scholarships~~dobj

Výzkum

Lund je domovem více než 30 předních světových výzkumných prostředích a je umístění pro dva z největších evropských materiály výzkumných zařízení v současné době postaveno; ESS a MAX IV. Lund University, je také členem prestižních výzkumných náročných univerzitních sítí Universitas 21 a Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU).

Styl výuky

Kritické myšlení a svoboda mysli, jsou základními kameny akademického života univerzity v Lundu. Zaměření na skupinové práce a další neformálních třídě otevřené prostředí usnadnit učení, vytvořit dialog a pomáhají vytvářet nové nápady.

Lund je mezinárodní místo setkání pro studenty a výzkumníky podobný. To vytváří globální třídy prostředí, kde studenti získají nové kulturní perspektivy a mohou rozvíjet své mezinárodní sítě, které jsou vysoce ceněné zaměstnavateli po celém světě.

Studenti v Lund jsou uvedeny vynikající možnosti pro obchodní interakci. Město Lund má unikátní, prvotřídní prostředí pro technologie, znalosti, inovace a podnikání, a hostí impozantní šíři globálních společností.

Studentský život

Vzhledem k tomu, # 1 volba pro zahraniční studenty, kteří přicházejí do Švédska, Lund je považován za nejlepší studentské město ve Švédsku s jeho jedinečnou kombinací velkých společenských klubů (historický "národů"), studentských organizací a akademické společnosti vytvořit dynamickou a aktivní studentský život.

Město Lund

Nachází se v jižním Švédsku, město Lund se nachází pouhých 10 minut vlakem do Švédska 3. největší město Malmö a pouhých 40 minut vlakem do Kodaň, Dánsko.

Jako jeden z nejstarších měst v Švédsko se datuje do 990, Lund je městem kontrastů, kde navštěvuje 1 000 let historie snoubí s moderním znalostí a nápadů. Ve městě Lund, najdete kouzlo malé malebné, valoun-ukamenován město, side-po boku s velkými městskými atrakcemi, jako jsou služby, obchody, restaurace a kulturní akce. Lund je také domovem významných mezinárodních společností, jako jsou Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval a Gambro.

Angličtina je široce mluvený (90% Švédi jsou plynně), což znamená, můžete zažít jedinečnou evropskou kulturu bez jazykové bariéry.

Přečtěte si více o Lund University

Pro více informací prosím navštivte www.lunduniversity.lu.se

Můžete také požádat otázky na naší Facebook stránce www.facebook.com/lunduniversity~~pobj

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Lékařské Vědy, Biomedicína

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Lund

Cílem je naučit studenty s předními kompetence v oblasti biomedicínského výzkumu, které jsou dobře připraveni pro samostatnou práci v lékařském výzkumu a vývoji, a to i ve vedoucích pozicích v akademickém prostředí, stejně jako v soukromém nebo veřejném sektoru. [+]

Přehled programu

Program je uveden v mezinárodně vedoucí výzkumného prostředí na univerzity v Lundu Lékařské fakulty. Všichni učitelé v rámci programu jsou aktivní vědci a všechny projektové kurzy jsou uvedeny v jejich výzkumných laboratořích.

Ty budou vyškoleni k výkonu nezávislého lékařského výzkumu v rámci akademických institucí nebo životního vědy průmyslu. Získáte nástroje, aby mohli pracovat v globálním kontextu, a to prostřednictvím studentských zaměřené pedagogické činnosti a praktické přípravy v mezinárodním prostředí.

Program nabízí: Vysoká flexibilita; si můžete vytvořit svůj vlastní studijní plán podle vaší zvláštní zájem State-of-the-art technologie jsou cvičil a učil Široký výběr volitelných předmětů; např neurobiologie, biologie nádorů, infekční nebo metabolických onemocnění a / nebo nezávislé výzkumné projekty Můžete studovat v zahraničí s jedním z našich zahraničních partnerských univerzitách nebo dělat stáž v rámci life-science společnost Můžete si vybrat, k výkonu práce práce z pěti měsíců do jednoho akademického roku ... [-]

MSc in Molecular Biology, Microbiology

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Lund

[+]

Více informací o tomto programu na www.lunduniversity.lu.se/Molecular-Biology-Microbiology~~pobj

Proč Lund University?

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University je jedním z nejstarších v severní Evropě, nejširší a nejlepších univerzit. Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.... [-]


MSc in Molecular Biology, Molecular Genetics and Biotechnology

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Lund

[+]

Tento program vám poskytne solidní základy pro doktorské studium.

Proč Lund University?

Společnost byla založena v roce 1666, Lund University je jedním z nejstarších v severní Evropě, nejširší a nejlepších univerzit. Zařadil mezi světové top 100 univerzit v QS Ranking 2016/2017, univerzita je # 1 volba pro zahraniční studenty přijíždějící do Švédska - jeden ze světově nejvíce inovativní, kreativní a demokratických zemích.

Chcete-li skutečně globální zkušenosti ve třídě, kde můžete začít svůj mezinárodní síť, Lund University je skvělá volba, aby zvážila. Zažijte jiný způsob učení v zemi hodnocena jako druhá nejlepší na světě poskytnout vysokoškolské vzdělání. Skupinová práce a neformální mezi učitelem a žákem vztahy usnadnit úroveň hloubkové učení.... [-]


MSc Lékařské Vědy, Stárnutí A Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované September 2017 Švédsko Lund

Lund University Lékařská fakulta nabízí mezinárodní, inter-profesionální a studentské-centric magisterský titul v oboru lékařských věd vhodný pro ergoterapeuty, fyzioterapeuty a zdravotní sestry se specializací na stárnutí a zdraví. [+]

Přehled programu

Magisterský program v lékařských věd dává studenty s pozadím v ošetřovatelství, ergoterapie a fyzioterapie příležitost se specializovat na stárnutí a zdraví. Jedná se o oblast upmost význam pro budoucnost naší společnosti a je jedno, v níž Švédsko má světově vedoucí roli jak v praxi a výzkumu. Program začíná povinný předmět vědeckého výzkumu Design. Program je mezioborová a je zaměřen na rozvoj a přípravou vám za pokročilejší práci v praxi zdravotní péče a výzkumu, stejně jako pro rozvoj kvality ve veřejné i soukromé praxe.

Program je organizován jako rámec, s několika vybraných povinných předmětů v stárnutí a zdraví a řadu volitelných. Všechny kurzy zahrnují jak ve třídě a online prvky. Množství relací třídě na bázi liší od průběhu kurzu v rozmezí od několika sezeních týdenních setkání. Během svého studia, budete získat znalosti a dovednosti potřebné pro práci v globální zdravotní péče a výzkumu kontextu, a to prostřednictvím výukových a vzdělávacích aktivit zaměřených na studenty v akademickém prostředí se intenzivně věnuje výzkumu. Všichni učitelé jsou také aktivní výzkumných pracovníků.... [-]


MSc V Oboru Potravinářské Technologie A Výživy

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Švédsko Lund

Zaměřeno na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o jídlo a kteří chtějí pracovat s inovativními budoucích potraviny, například jako součást řešení hlavních zdravotních otázkách, jako je podvýživa a obezita. [+]

Přehled programu

Tento program je zaměřen na studenty, kteří se chtějí dozvědět více o jídlo a kteří chtějí pracovat s inovativními budoucích potraviny, například jako součást řešení hlavních zdravotních otázkách, jako je podvýživa a obezita. Program se vztahuje na návrh a výrobu potravin s přínosy pro zdraví. Dozvíte se o věcech, jako jsou potraviny chemie, potravinářství, povrchové a koloidní chemie, mikrobiologie, výživy a analýzy potravin.

Program je úzce spjat se potřebám trhu a tam je silný důraz na technické vědy. Během svého studia se setkáte nejen předních světových výzkumných pracovníků v rámci oddělení, ale také hostující přednášející z různých potravinářských společností pracuje s, například, vývoj produktů a marketing. Naše odkazy místnímu průmyslu jsou silné, a naše zaměření na inovace je vysoká; mnoho z našich výzkumníků převedeny výsledků výzkumu do úspěšných podnikatelských podniků, jako je Oatly, Optifreeze, PROBI a řešit.... [-]


Videos

Presentation Film

Contact

Lunds Universitet

Adresa, 1. řádek Paradisgatan 2
221 00, Sweden
Website http://www.lunduniversity.lu.se/
Telefonní číslo +46 46 222 00 00