Lund University

Úvod

Read the Official Description

Lund univerzita - Švédský Top-zařadil University

Společnost byla založena v roce 1666, Lundova univerzita ve Švédsku je stále zařazena mezi 100 nejlepších světových univerzit (73. místo ve světě a nejvyšší švédská univerzita, QS 2016/17).

Univerzita má 42 000 studentů a více než 7 500 zaměstnanců a nabízí 100 magisterských studijních programů a 6 bakalářských programů vyučovaných v angličtině

Lund je Švédsko je nejatraktivnější studijní destinace. Univerzita nabízí jedno z nejširších rozsahů programy a kurzy ve Skandinávii, založený na interdisciplinárním a špičkového výzkumu. Stupně z Lund University je znakem kvality a to jak ve Švédsku, tak v zahraničí.

Tematické okruhy

Naše osm fakult a řada specializovaných výzkumných center nabízejí vzdělávání v těchto tematických oblastech:

 • Architektura a design
 • Podnikání, ekonomika a řízení
 • Komunikace a média
 • Strojírenská technologie
 • Životní prostředí a udržitelnost
 • Fine & Performing Arts
 • Humanitní obory, jazyky a teologie
 • Mezinárodní studia a společenské vědy
 • zákon
 • Lékařství a zdraví
 • Věda

Studijní příležitosti pro zahraniční studenty

Lund University nabízí 100 magisterských programů a 6 Bachelors programů v angličtině a 700 kurzů vhodné pro vzájemnou výměnu studentů.

Najděte si svůj studijní program: www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Aplikační Období

Hlavní období pro uplatnění v zahraničí je od poloviny října do 15. ledna pro všechny programy, které začínají na podzimním (srpen) semestru každého roku. Malý výběr programů také přijímat žádosti v průběhu června do srpna na jaře (leden) datum semestr zahájení.

Jak se přihlásit ke studiu: www.lunduniversity.lu.se/apply

Poplatky spojené se studiem

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP a Švýcarska, jsou obvykle povinni platit školné. Školné neplatí pro občany EU / EHP. Informace o školného jednotlivých programech naleznete www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Štipendijní příležitosti

Studenti, kteří jsou občany zemí mimo EU / EHP mohou požádat o stipendium poté, co žádat o studium u nás. Stipendia jsou udělovány na základě akademických zásluh, nikoliv finanční situaci.

Další informace o poskytování stipendií: www.lunduniversity.lu.se/scholarships~~dobj

Výzkum

Lund je domovem více než 30 předních světových výzkumných prostředích a je umístění pro dva z největších evropských materiály výzkumných zařízení v současné době postaveno; ESS a MAX IV. Lund University, je také členem prestižních výzkumných náročných univerzitních sítí Universitas 21 a Ligy evropských výzkumných univerzit (LERU).

Styl výuky

Kritické myšlení a svoboda mysli, jsou základními kameny akademického života univerzity v Lundu. Zaměření na skupinové práce a další neformálních třídě otevřené prostředí usnadnit učení, vytvořit dialog a pomáhají vytvářet nové nápady.

Lund je mezinárodní místo setkání pro studenty a výzkumníky podobný. To vytváří globální třídy prostředí, kde studenti získají nové kulturní perspektivy a mohou rozvíjet své mezinárodní sítě, které jsou vysoce ceněné zaměstnavateli po celém světě.

Studenti v Lund jsou uvedeny vynikající možnosti pro obchodní interakci. Město Lund má unikátní, prvotřídní prostředí pro technologie, znalosti, inovace a podnikání, a hostí impozantní šíři globálních společností.

Studentský život

Vzhledem k tomu, # 1 volba pro zahraniční studenty, kteří přicházejí do Švédska, Lund je považován za nejlepší studentské město ve Švédsku s jeho jedinečnou kombinací velkých společenských klubů (historický "národů"), studentských organizací a akademické společnosti vytvořit dynamickou a aktivní studentský život.

Město Lund

Nachází se v jižním Švédsku, město Lund se nachází pouhých 10 minut vlakem do Švédska 3. největší město Malmö a pouhých 40 minut vlakem do Kodaň, Dánsko.

Jako jeden z nejstarších měst v Švédsko se datuje do 990, Lund je městem kontrastů, kde navštěvuje 1 000 let historie snoubí s moderním znalostí a nápadů. Ve městě Lund, najdete kouzlo malé malebné, valoun-ukamenován město, side-po boku s velkými městskými atrakcemi, jako jsou služby, obchody, restaurace a kulturní akce. Lund je také domovem významných mezinárodních společností, jako jsou Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval a Gambro.

Angličtina je široce mluvený (90% Švédi jsou plynně), což znamená, můžete zažít jedinečnou evropskou kulturu bez jazykové bariéry.

Přečtěte si více o Lund University

Pro více informací prosím navštivte www.lunduniversity.lu.se

Můžete také požádat otázky na naší Facebook stránce www.facebook.com/lunduniversity~~pobj

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět LLM » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Lékařských Vědách

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Švédsko Lund

Tento magisterský program je interprofesionální a má za cíl rozvíjet a připravovat vás na pokročilou práci a vedení v rámci zdravotnické praxe a výzkumu, stejně jako pro rozvoj kvality ve veřejné i soukromé praxi. [+]

Přehled programu

Magisterský program v lékařských vědách dává studentům se zájmem o audiologii, porodnictví, ošetřovatelství, zaměstnání, fyzioterapii, radiografii nebo řečovou a jazykovou terapii možnost dosáhnout titulu Master of Medical Sciences.

Program začíná povinným předmětem Návrh vědeckého výzkumu. Program je mezioborový a má za cíl rozvíjet a připravovat vás na pokročilou práci a vedení v rámci praxe a výzkumu v oblasti zdravotní péče, jakož i na rozvoj kvality ve veřejné i soukromé praxi.

Program je organizován jako rámec s několika povinnými kurzy a řadou volitelných předmětů. Všechny kurzy zahrnují jak učebny, tak prvky online. Množství zasedání založených na třídách se liší od kurzu na kurz, který se pohybuje od několika setkání až po týdenní schůzky. Během studií získáte znalosti a dovednosti potřebné pro práci v kontextu globální zdravotní péče a výzkumu, a to prostřednictvím studentů zaměřených výukových a učebních aktivit ve výzkumném náročném akademickém prostředí. Všichni učitelé jsou také aktivní výzkumní pracovníci.... [-]


Magistr V Lékařské Vědy, Biomedicína

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Švédsko Lund

Cílem je naučit studenty s předními kompetence v oblasti biomedicínského výzkumu, které jsou dobře připraveni pro samostatnou práci v lékařském výzkumu a vývoji, a to i ve vedoucích pozicích v akademickém prostředí, stejně jako v soukromém nebo veřejném sektoru. [+]

Přehled programu

Program je uveden v mezinárodně vedoucí výzkumného prostředí na univerzity v Lundu Lékařské fakulty. Všichni učitelé v rámci programu jsou aktivní vědci a všechny projektové kurzy jsou uvedeny v jejich výzkumných laboratořích.

Ty budou vyškoleni k výkonu nezávislého lékařského výzkumu v rámci akademických institucí nebo životního vědy průmyslu. Získáte nástroje, aby mohli pracovat v globálním kontextu, a to prostřednictvím studentských zaměřené pedagogické činnosti a praktické přípravy v mezinárodním prostředí.

Program nabízí:

Vysoká flexibilita; si můžete vytvořit svůj vlastní studijní plán podle vaší zvláštní zájem State-of-the-art technologie jsou cvičil a učil Široký výběr volitelných předmětů; např neurobiologie, biologie nádorů, infekční nebo metabolických onemocnění a / nebo nezávislé výzkumné projekty Můžete studovat v zahraničí s jedním z našich zahraničních partnerských univerzitách nebo dělat stáž v rámci life-science společnost Můžete si vybrat, k výkonu práce práce z pěti měsíců do jednoho akademického roku Kariérní vyhlídky ... [-]

Videos

Presentation Film

Contact

Lunds Universitet

Adresa, 1. řádek Paradisgatan 2
SE-223 50 Lund, Švédsko
Website http://www.lunduniversity.lu.se/
Telefonní číslo +46 46 222 00 00