Linköping University

Úvod

Read the Official Description

Inovátory Inovativní vysoce postavená univerzita Linköping v jihovýchodním Švédsku nabízí širokou škálu magisterských programů v angličtině. Absolventi univerzity v Linköpingu jsou obzvláště oblíbeni u zaměstnavatelů, přičemž nezávislá studie ukazuje, že patří mezi první v zemi, kde získávají zaměstnání. Linköping University s více než 28 000 studenty na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, tichý umělec ze švédského srdce.

Vysoce kvalitní mladá uni Linköpingova univerzita - nebo LiU, jak se často nazývá - se umístila na 26. místě v žebříčku QS v roce 2014 nejlepších světových univerzit mladších 50 let. Jako relativně mladá univerzita je osvobozena od tradic, která brání inovacím a kreativitě. Například LiU byla první švédská univerzita, která přijala interdisciplinární výuku a výzkum - spojovací technologie, vědy a humanitní vědy. LiU obhajuje sdílení a spolupráci, spíše než izolacionismus a "udržování mých věcí pro sebe".

Studenti ze zahraničí oceňují ploché hierarchie University Linköping a praktické přístupy. Oslovujete své přednášející a profesory podle jejich jména. Laboratoře LiU mají dostatečnou kapacitu, díky které můžete často provádět vlastní laboratorní práci sami.

Obchodní úspěchy Švédské obyvatelstvo je jen necelých deset milionů lidí - což je podle světových standardů příliš mnoho. Země se však v podnikatelské sféře rozhodně dostává nad svou váhu. Mezi úspěšné firmy, které se narodily ve Švédsku, patří IKEA, H & M, Volvo, Scania, SAAB, Ericsson, TetraPak, AtlasCopco, Skype, Spotify a Mojang - vývojáři Minecraft.

Život ve Švédsku Tak jak je život ve Švédsku? No zimy jsou skutečně potěšení - za předpokladu, že si správně vyčistíte. Ubytování je pohodlné; S ústředním vytápěním a průmyslovou izolací, zůstanete teplý, když je zasněžený venku. Ceny jsou hodně vyrovnané s Velkou Británií a nájemné jsou přiměřené. Lidé mohou být trochu vyhrazeni, ale jsou užiteční a přátelští, jakmile je budete mluvit.

Jízdní kola a výlety Mezinárodní magisterské studium na univerzitě v Linköpingu milují jednoduchý životní styl, který nabízí v partnerských městech Linköping a Norrköping. Cyklus je nejlepší způsob, jak se dostat zpátky, obvykle na samostatných kolech jízdních kol - které jsou v zimě dokonce zorané. Okolní krajina je krásná, se snadným přístupem k jezerům, turistickým oblastem a divočině a hlavní město Stockholmu je vzdálené pouhých 90 minut jízdy vlakem. Vzhledem k tomu, že většina švédských magisterských programů v LiU je dvouletá, máte dostatek času na život mimo vaše studia. Takže neopustíš jen hodinu. Naučíte se, ale také žijete.

Rychlá fakta - Linköpingova univerzita Čtyři fakulty: Technologie, Umění a vědy, Zdravotní vědy a vzdělávací vědy - čtyři areály: Linköping, Norrköping, Fakultní nemocnice Linköping, Studie nábytku Carl Malmsten - Regionální společnosti zahrnují společnosti Saab, Ericsson, Siemens, Holmen Paper, BT Industries, Electrolux Spolupráce: Univerzita Fudan, Ludwig-Maximilians-Universität, Nanyang Technologická univerzita, Stanfordská univerzita, Edinburská univerzita Další informace o magisterském studiu na Linköpingově univerzitě Www.liu.se/master

Navštívit stránku Facebooku společnosti Linköping University pro magisterské studium: Www.facebook.com/mastersatliu

Navštivte kanál Youtube Univerzity Linköpinga pro mezinárodní diváky: Www.youtube.com/playlist?list=PLFDE54D7410A8848C

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health MSc » Vidět Online MA » Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc in Biomedical Engineering

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Švédsko Linköping

[+]

Na základě pevných matematických a fyzických základů, užitečných lékařských znalostí a živého inženýrského ducha jsme se rozhodli vyvíjet technologie, které zlepšují zdraví a zdravotní péči - a dělají rozdíl.

První rok je především široká povinný úsek, s kurzy anatomie a fyziologie, zdravotnických informačních systémů a teorie signálu.

[-]

MSc in Experimental and Medical Biosciences

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Švédsko Linköping

[+]

Laboratorní třídy používat výkonné modelové systémy pro ilustraci moderních koncepcí lékařské biologie, zatímco PBL podporovat celoživotní učení.

[-]

MSc v oboru Organická syntéza / medicinální chemie

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Švédsko Linköping

Tento program poskytuje znalosti o návrhu, syntéze a vyhodnocování nízkých organických látek. Zahrnuje také chemii bílkovin a biomolekulární design, připravuje vás na kariéru ve farmaceutickém průmyslu. [+]

Tento program poskytuje znalosti o návrhu, syntéze a vyhodnocování nízkých organických látek. Zahrnuje také chemii bílkovin a biomolekulární design, připravuje vás na kariéru ve farmaceutickém průmyslu.

Biologicky aktivní látky s nízkou molekulovou hmotností představují jádro výzkumu v oblasti biologických věd. Znalost molekulárních struktur a jejich vlastností je klíčová pro naše chápání obrovských vědeckých oblastí, od farmaceuticky účinných látek v designerových lécích až po organickou elektroniku a jejich začlenění do diagnostických nástrojů, jako jsou biosenzory.

[-]

Videos

Linköping University - where students converge and develop

Life on Campus

Life in Linköping

Master’s studies at Linköping University, Sweden – a lecture

Contact

Linköping University

Adresa, 1. řádek Linköping University
SE-581 83 Linköping, Östergötland County, Švédsko
Website https://liu.se/en
Telefonní číslo +46 13 28 10 00