Linköping University

Úvod

Read the Official Description

Linköping univerzita - rozšíření reality

&nbsp

Linköping University je jedním z větších švédských akademických institucí. S naší tradici inovací a spolupráce přes hranice se podílíme na budování společnosti zítřka.

Pochopení sebe, sebe a svět kolem nás trochu lépe každý den. Hledáte odpovědi, ale také pro nové otázky klást. Si dovolil tvrdit, překročit hranice a najít lepší způsoby spolupráce. To je rozšíření reality - největší poslání Linköping University.

Liu, jak často říkají, je multi-fakulty univerzity a jeden z nejvýznamnějších ve Švédsku. Od začátku do konce 60. let, Liu byl zlepšovatel, vytváření nových studijních programů a nové způsoby řešení výzkumných problémů. Inovace se stala naší tradice.

Navíc jsme vždy měli silné dialogu s podnikatelskou sférou a okolní obce jako celku, a to jak v oblasti výzkumu a vzdělávání. Co vytváří Liu by měl být přínosem pro veřejnost. Společně můžeme vytvořit lepší, dlouhodobě udržitelný svět.

Liu školní areály jsou situovány v partnerských měst Linköping a Norrköping v jižním Švédsku. Univerzita je důležitou hnací silou pro regionální rozvoj. Nicméně, mise je větší - Linköping univerzita je národní a mezinárodní hráči. Na světové úrovni je výzkum prováděn v rámci špičkovou oblastí, jako jsou nové materiály, technologie a výzkum zdravotního postižení. Studenti přicházejí z celého světa, s více než 50 národností zastoupeny Liu. Mnoho Liu studentů studuje v zahraničí na semestr nebo na rok. Mezinárodním měřítku je nezbytná při práci na rozšíření reality.

Společně jsme se posunout hranice, co je možné.Společně můžeme být odvážnější, jít dál a dosáhnout vyšší.

Transformace vysokého školství. Být inovativní a nabízí poznání opravdu poptávky je hlavní-hvězda Liou už od začátku v pozdní 60 's. Nabízíme více odborné vzdělávací programy, než jakékoli jiné švédské univerzity. Studenti z University Linköping patří mezi ty, kteří nejprve získat práci a mají nejvyšší průměrný příjem jednoho roku po ukončení studia.

Výzkum dělat rozdíl. Otevřenosti mezi různými subjekty a fakult přispěla k vytvoření silné výzkumné prostředí na Linköping University. Přední světový výzkum probíhá v několika oblastech, jako je věda o materiálech, bioelectronics a migraci, ekonomice a společnosti.

V blízkosti obchod a Společenství. Linköping University má mimořádně silné spojení s okolní společnosti.Spolupracujeme s mnoha hráči z naší oblasti, Švédsko, Evropa a zbytek světa.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Biomedicínském Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Švédsko Linköping

Tento program kombinuje základní pojmy a znalosti ve strojírenství, biologii a medicíně k vývoji inovativních technologií, materiálů, procesů a systémů, s cílem zlepšit zdravotní péči a přispívá k translační výzkum. [+]

Tento program kombinuje základní pojmy a znalosti ve strojírenství, biologii a medicíně k vývoji inovativních technologií, materiálů, procesů a systémů, s cílem zlepšit zdravotní péči a přispívá k translační výzkum. Budete rozšiřovat své dovednosti a znalosti v oblasti strojírenství, matematiky, fyziky, multidimenzionální generování signálů a analýzu, a budete kombinovat lékařské informatiky s biomedicínského modelování aplikované na lidské anatomii. První rok je především široká povinný úsek, s kurzy anatomie a fyziologie, zdravotnických informačních systémů a teorie signálu. Druhý rok zahrnuje důkladné specializaci v jednom ze čtyř stop. popis programu Tento program kombinuje základní pojmy a znalosti ve strojírenství, biologii a medicíně k vývoji inovativních technologií, materiálů, procesů a systémů, s cílem zlepšit zdravotní péči a přispívá k translační výzkum. Budete rozšiřovat své dovednosti a znalosti v oblasti strojírenství, matematiky, fyziky, multidimenzionální generování signálů a analýzu, a budete kombinovat lékařské informatiky s biomedicínského modelování aplikované na lidské anatomii. První rok je především široká povinný úsek, s kurzy anatomie a fyziologie, zdravotnických informačních systémů a teorie signálu. Druhý rok zahrnuje důkladné specializaci v jednom ze čtyř stop: Lékařská informatika Biomedicínské signály a přístrojové bioinženýrství Lékařské zobrazovací Každá stopa zahrnuje přibližně 25 povinných ECTS kreditů a 15 volitelných kreditů. V závěrečném termínu, píšete práci ve zvoleném oboru, v ústavu nebo v nemocnici nebo v průmyslu. Po absolvování budete mít schopnosti formulovat a řešit technické problémy v oblasti biomedicínského doméně, realizovat a provozovat nápovědy pro zlepšení systémů a procesů, a vyhodnotit inženýrských nástrojů a přístupů v medicíně. Výstupy z učení jsou dosaženy prostřednictvím tematického prostředí... [-]

MSc V Experimentálních A Lékařských Biověd

Campus forma Denní studium 2 let Přihlašování započato Švédsko Linköping

Experimentálních a Lékařské Biosciences magisterský program připravuje studenty pro vědeckou kariéru v široké oblasti přírodních věd, se zvláštním důrazem na pochopení buněčné a molekulární mechanismy související se zdravím a nemocí. [+]

Experimentálních a Lékařské Biosciences magisterský program připravuje studenty pro vědeckou kariéru v široké oblasti přírodních věd, se zvláštním důrazem na pochopení buněčné a molekulární mechanismy související se zdravím a nemocí. Program byl navržen tak, aby studentům v první linii znalostmi v biomedicíně a souvisejícím tématům. To spojuje teoretické znalosti s praktickými dovednostmi, jak je nejjasněji vidět v jednotlivých experimentálních projektů. Magisterský program Lékařské Biosciences u Liu získal nejvyšší hodnocení při posuzování švédského úřadu vysokého školství biomedicínských programů Švédska, s pěti hodnocených výsledků učení hodnocený jako velmi kvalitní a šestým jako Vysoká kvalita - nejlepší výsledek ze všech mezinárodních biomedicíně magisterské programy ve Švédsku. popis programu Experimentálních a Lékařské Biosciences magisterský program připravuje studenty pro vědeckou kariéru v široké oblasti přírodních věd, se zvláštním důrazem na pochopení buněčné a molekulární mechanismy související se zdravím a nemocí. Program byl navržen tak, aby studentům v první linii znalostmi v biomedicíně a souvisejícím tématům. To spojuje teoretické znalosti s praktickými dovednostmi, jak je nejjasněji vidět v jednotlivých experimentálních projektů. Předměty jsou vyučovány pomocí několika formátů, včetně pravidelné přednášky, výukové skupiny, které se vztahují problém-založené učení (PBL), laboratorní práce a seminárních diskusí. Laboratorní třídy používat výkonné modelové systémy pro ilustraci moderních koncepcí lékařské biologie, zatímco PBL podporovat celoživotní učení. Po dvou úvodních, povinných předmětů, volitelných předmětů nabídnout individuální studijní plány a flexibilitu při vytváření profilu, který zvyšuje zaměstnatelnost všech studentů v oblasti přírodních věd. Různé oblasti, jako jsou kardiovaskulární biologii kmenových buněk a aplikované regenerativní medicíny, lékařské genetiky a neurobiologii jsou pokryty. Vědecká úvaha, etické... [-]

Contact

Linköping University

Adresa, 1. řádek 581 83, Sweden
Website https://liu.se/en
Telefonní číslo +46 13 28 10 00