Přečtěte si oficiální popis

O nás

Nezisková instituce s historií a prestiží.

RCU Escorial-Mª Cristina byla založena v roce 1892 královnou královnou Marií Cristinou de Hasburgo y Lorena, kterou od svého založení provozuje augustiniánský náboženský řád. To je horní vzdělávací centrum spojené s Complutense univerzitou Madridu.

Učíme oficiální studijní programy bakalářského práva a bakalářského oboru Business Administration, magisterské právo a soukromý titul v Chiropractic.

Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina se nachází v mimořádném prostředí a v nádherném prostředí. Univerzitní kampus je součástí úžasného monumentálního architektonického komplexu královského kláštera El Escorial, který založil král Phillip II v 16. století. To vše poskytuje mimořádně příznivou atmosféru pro studium a mezilidské vztahy.

Budovy jsou opravdovými skvosty architektury, s kompletně modernizovaným zázemím: Studentská rezidence, Knihovna, sportovní areál, přednáškové sály vybavené projekční technikou, výpočetní místnosti atd.

Celkové vzdělávání jednotlivců je primárním cílem vzdělávacího programu, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial - María Cristina, a to prostřednictvím rozvoje jejich kognitivního, fyzického, sociokulturního potenciálu, který je dovede k hranicím jejich možných znalostí. Podněcujeme tvořivost a vědecký výzkum prostřednictvím akademického vzdělávání, zprostředkování znalostí a kultury.

Vedení Centra dohlíží na kvalitu a vzdělávací excelenci v průběžném a plynulém dialogu mezi lektory a studenty, daleko od sterilního byrokratického formálního vzdělávání.

Přednášející pracovníci, převážně z Univerzity Complutense v Madridu a podnikatelského světa, se osobně a profesionálně podílejí na vzdělávacích a vzdělávacích aktivitách ve svých oborech.

Jste zájmem zájmu a cílem naší plné institucionální akademické práce. Z tohoto důvodu má každý student lektora / lektora, který ho vede a doprovází v jeho profesním a akademickém vzdělávání.

„Jděte se mnou, pokud máte stejné pravdy. Prozkoumejte se mnou, pokud máte stejné pochybnosti. Kde poznáš svou chybu, pojď se mnou. Kde poznáš mé, vezmi mě s sebou. “(St. Augustine).

Z kontextu tohoto neporovnatelného architektonického prostředí, symbolu univerzality a bratrství, žádáme, aby se naši studenti / kromě zdatných profesionálů stávali muži a ženy s občanskými hodnotami, citliví a oddaní rozvoji a respektující lidskou důstojnost.

Otevříme své dveře každému, aniž bychom rozlišovali rasu, víru nebo pozici, což usnadňuje vzájemnou formu školení a informací s ostatními univerzitními centry.

Programy se vyučují na:
Angličtina
Spanish (Spain)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Royal University Center Maria Cristina

Chiropraxe je rychle rostoucí profesí v Evropě. V zemích, kde je chiropraktika regulována, stále existuje potřeba více profesionálů. ... [+]

Proč bych měl studovat chiropraktiku?Chiropraxe je rychle rostoucí profesí v Evropě. V zemích, kde je chiropraktika regulována, stále existuje potřeba více profesionálů.Bolest pohybového aparátu je hlavní příčinou pracovní neschopnosti s enormními socioekonomickými důsledky a chiropraxe je vedoucí profesí při řešení tohoto problému.Je to profese, která se zabývá pacienty a poskytuje prostředky pro konzervativní péči.Proč studovat na madridské vysoké škole chiropraktiky?Madridská vysoká škola Chiropraxe je v rámci prestižního centra Real Centro Universitario Escorial Maria Cristina, které bylo založeno v roce 1892Model vzdělávání je založen na malých kohortách a poskytuje tak individuální vzděláváníUčební plán je plně akreditován Evropskou radou o Chiropraxe vzděláváníByla to první instituce, která ve Španělsku nabídla vzdělávání a odbornou přípravu v Chiropraxe a byla akreditována od prvního studia.Fakulta se skládá z akademiků z veřejných a soukromých vysokých škol, s rozsáhlým a různorodým akademickým a klinickým zázemím.Mezinárodní výměnné příležitosti jsou k dispozici s institucemi v Japonsku, Kanadě, Mexiku, Brazílii a ve Spojených státechNaučte se učební osnovy založené na důkazech a na pacientechCo musím udělat, abych se stal studentem?... [-]
Španělsko Madrid
Září 2019
Spanish (Spain),Angličtina
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Royal University Center Maria Cristina

Mistr v Chiropraxe na madridské vysoké škole chiropraktické - RCUEMC si klade za cíl trénovat absolventy v Chiropraxe tak, aby mohli prohloubit své znalosti Chiropraxe a ... [+]

Prezentace

Mistr v Chiropraxe na madridské vysoké škole chiropraktické - RCUEMC si klade za cíl trénovat absolventy v Chiropraxe tak, aby mohli prohloubit své znalosti Chiropraxe a jeho poboček více reprezentativních specialit a praktikovat povolání v zemích, které vyžadují tuto úroveň školení. Magisterské studium se skládá z 60 kreditů, které odpovídají teoretickým předmětům, praktickým praktikám v externích centrech a závěrečné práci.

Cíle

Hlavním cílem Mistra v Chiropraxe je připravit studenty jako profesionály tak, aby mohli praktikovat Chiropraxe zcela kompetentním způsobem.

Kredity: ekvivalent 60 ECTSVyučovací jazyk: 70% španělština a 30% angličtinaMísta: 5Přibližná cena: 5 864 eurCentrum řízení: Madrid vysoká škola ChiropracticProfil přístupu... [-]
Španělsko Madrid
Září 2019
Spanish (Spain),Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině