INESEM Business School

Úvod

Read the Official Description

Podporujeme multidisciplinární a integrované vyučování pomocí inovativních učebních metodologií, které usnadňují internalizaci znalostí pro praktickou aplikaci zaměřenou na plnění cílů našich vzdělávacích tras.

Stručně řečeno, v INESEMu chceme být místem, kde byste chtěli rozvíjet a zlepšit svou profesionální kariéru . Protože víme, že klíčem k úspěchu na trhu je "praktické školení", které nám umožňuje překonat výzvy, jimž musí čelit profesionálové budoucnosti.

hodnoty

 • Inovace: V rámci měnícího se prostředí a neustálého vývoje je inovace jasným a pevným závazkem společnosti INESEM. Cílem našeho úsilí je nabídnout školení s nejaktuálnějším a nejmodernějším obsahem na trhu, které vždy odpovídá obchodní realitě a budoucímu pokroku.
 • Flexibilita a individualizace: Přizpůsobíme náš tréninkový proces potřebám studentů a firem. Domníváme se, že student musí být ten, kdo rozhoduje o tom, jak uskutečnit proces učení, a proto nabízíme výcvikové cesty, které mu umožňují pracovat autonomně, ovládat čas studia, subjekty s největším zájmem a svůj vlastní pokrok.
 • Zaměstnatelnost a profesní rozvoj: Poskytujeme dovednosti a schopnosti nezbytné pro to, aby si student vytvořil vlastní identitu a profesní kariéru, a to prostřednictvím obnovy znalostí a rozvoje dovedností aplikovatelných v pracovním a osobním prostředí.
 • Kvalita: Kvalita je spojitost mezi všemi interními procesy, která se stará o všechny oblasti a oddělení, aby studenta nabídla nejvhodnější školení a nejvíce specializovanou službu. Náš závazek se odráží v četných certifikacích, které nás podporují.

Proč INESEM?

 • Akademická excelence: V našem odhodlání nabídnout našim studentům vzdělávací programy nejvyšší kvality a zajistit akademický rozvoj, vytvořili jsme osobní prostředí pro vzdělávání, které integruje nástroje a zdroje výuky do neustálé aktualizace. Student může prohloubit obsah, zhodnotit svůj pokrok a získat přístup k informacím z různých zdrojů a vytvořit tak jedinečnou zkušenost s výukou.
 • Univerzitní záruka: Máme podporu prestižních univerzit, včetně univerzity Rey Juan Carlos, univerzity Antonio de Nebrija a mezinárodní univerzity La Rioja. Tyto instituce schvalují a osvědčují několik našich vzdělávacích programů prostřednictvím svých vysokoškolských diplomů.
 • Studentské centrum služeb: Naši studenti jsou největší z našich hodnot. Z tohoto důvodu naše středisko studentských služeb provádí personalizované sledování studenta, protože poprvé kontaktuje společnost INESEM, během své práce ve škole a po celou dobu své kariéry, neboť se ceníme a staráme se o naše bývalé zaměstnance.
 • Průkopníci v ID: Naše oddělení ID pracuje na integraci nejinovativnějších aplikací do naší metody učení. Virtuální areál INESEMu integruje všechny novinky v oblasti výuky e-learningu, což zaručuje pohodlné učení přizpůsobené potřebám každého studenta.
 • INESEM Emplea: Kromě akademického vzdělávání se staráme o sociální a profesní dovednosti našich studentů, které jsou nezbytné pro vstup na trh práce. Z programu zaměstnatelnosti nabízíme programy odborné orientace a kompetence. Pomáháme také našim studentům vytvářet a optimalizovat jejich profesionální profil, od CV až po pracovní pohovor prostřednictvím své digitální značky, analýzu dovedností a bodů zlepšení.
 • Zaměstnanost a praxe: Spolupracujeme s více než 2000 společnostmi, které řídí nabídky a stáže pro naše studenty. Navíc naše vlastní magisterské programy zahrnují profesionální postupy garantované ve společnosti, které umožňují studentovi dokončit své teoretické znalosti se skutečnými zkušenostmi.

INESEM v číslech

This school offers programs in:
 • španělština

Vidět Health Magistr » Vidět Online Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr v monitorování klinických studií

Online forma Kombinované 600 hodin Přihlašování započato Španělsko Spain Online

Údaje o sledování klinických studií jsou klíčové pro zajištění toho, aby byly dodržovány bezpečnostní a kvalitativní normy ve všech oblastech vývoje léčiv. Po dokončení tohoto magisterského studia budete schopni aplikovat své znalosti nejen v oblasti klinického lékařství, ale také v oblasti farmakologie, farmakovigilance, legislativy a dalších aspektů vývoje léčiv. [+]

Údaje o sledování klinických studií jsou klíčové pro zajištění toho, aby byly dodržovány bezpečnostní a kvalitativní normy ve všech oblastech vývoje léčiv . Po dokončení tohoto magisterského studia budete schopni aplikovat své znalosti nejen v oblasti klinického lékařství , ale také v oblasti farmakologie , farmakovigilance, legislativy a dalších aspektů vývoje léčiv.Proč tě připravuje?

S tímto magisterským vzděláním získáte potřebné nástroje pro dohled nad správným vývojem klinických studií, které vám umožní přístup k pozicím ve farmaceutickém průmyslu, které se týkají sledování a řízení různých typů klinických studií. Vyvíjejte se jako profesionál v multidisciplinárním a rostoucím týmu farmaceutického průmyslu a přispějte k vědeckému pokroku v budoucnu.... [-]


Magistr v neuropsychologii

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Spain Online

Neuropsychologie studuje kognitivní, emocionální, behaviorální a funkční změny způsobené poruchami nervového systému způsobenými poškozením, zraněním nebo nemocemi. Mistr v neuropsychologii se zabývá různými nástroji diagnostiky, hodnocení a léčby těchto stavů, připravuje vás na profesionální a efektivní práci s pacienty. [+]

Neuropsychologie studuje kognitivní, emocionální, behaviorální a funkční změny způsobené poruchami nervového systému způsobenými poškozením, zraněním nebo nemocemi. Mistr v neuropsychologii se zabývá různými nástroji diagnostiky, hodnocení a léčby těchto stavů, připravuje vás na profesionální a efektivní práci s pacienty.Proč tě připravuje?

Tento magister v neuropsychologii připraví vás znát účinky, které zranění, poškození nebo anomálie v centrálním nervovém systému způsobuje výkonné, kognitivní a behaviorální funkce jednotlivce. Z tohoto důvodu jsou získány základní znalosti pro odborné provedení při hodnoceních, metodách a technikách léčby a rehabilitačním programu v oblasti neuropsychologie.... [-]


Magistr v oblasti výživy člověka a dietetiky

Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Spain Online

Nutriční potřeby společnosti a povědomí o zdravé konzumaci potravin jsou důvody pro inženýra INESEM v oblasti výživy lidí a diety. Trénujeme odborníky v oblasti výživových plánů a pokynů pro zdravou a vyváženou stravu, schopnou studovat složení potravin a jejich vliv na lidské zdraví. Výživa a dietetika, původ zdravého života. [+]

Nutriční potřeby společnosti a povědomí o zdravé konzumaci potravin jsou důvody pro inženýra INESEM v oblasti výživy lidí a diety . Trénujeme odborníky v oblasti výživových plánů a pokynů pro zdravou a vyváženou stravu, schopnou studovat složení potravin a jejich vliv na lidské zdraví . Výživa a dietetika, původ zdravého života.

Proč tě připravuje?

Master in Human Nutrition and Dietetics poskytuje komplexní přístup ke studiu potravin, kladení nezbytných základů pro navrhování nutričních intervencí v rámci znalostí o potravinách a procesů, které vedou k jejich rozvoji. S teoretickým obsahem špičkové praktické aplikace získáte prostřednictvím aktualizované osnovy potřebné dovednosti a schopnosti.... [-]


Videos

Formación 6.0. La Sexta visita INESEM Business School.