Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

představení

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) je instituce vytvořená Universitat de Girona (UdG) za účelem propagace vědeckého výzkumu a výuky ve všech oblastech univerzity v Gironě a sloužící společnosti společnosti který je součástí.

Jejím hlavním účelem je podporovat pokrok společnosti a přispívat ke vzdělávání a rozvoji občanů, jakož i podporovat přenos znalostí mezi univerzitou v Gironě a světem podnikání. Za tímto účelem nadace řídí činnost UdG ve svých vlastních studiích kontinuálního vzdělávání a kulturního a vědeckého šíření.

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació propaguje a spravuje od svého založení v roce 1997 rozsáhlou nabídku programů UdG. Více než 40 000 odborníků dokončilo některé ze svých mistrů, postgraduálních titulů nebo diplomů v různých oblastech znalostí, které navrhují.

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació je také držitelem postgraduálního studijního střediska, jeho vlastního střediska připojeného k univerzitě v Gironě, které vyučuje vysokoškolské magisterské, vlastní magisterské, postgraduální diplomy a postgraduální kurzy podle předpisů schválených UdG.

Místa

Girona

Adresa, 1. řádek
XRPG+7V Girona, Espanha
Girona, Katalánsko, Španělsko