Barcelona College of Chiropractic - BCC

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chiropraxe je největší přírodní zdravotní péče povolání na světě. Nyní se sídlem v více než 70 zemíchTento rychle rostoucí obor má 90.000 odborníků vyškolených v akreditované vysoké školy / univerzity převážně nacházejí v Severní Americe a anglosaských zemích.

Chiropraxe je primární kontakt zdravotní péče povolání že je dobře zaveden v řadě zemí po celém světě. Chiropraxe se zaměřuje na vztah mezi strukturou těla - především páteře - a je to funguje, jak jej upravují nervové soustavy.

Chiropraktiků nabízí přístup, který používá ani drogy, ani operaci, ale místo toho se zaměřuje na poskytování úpravy páteře s cílem korekce funkční problémy a podporovat přirozenou schopnost léčit sám.

The Barcelona College of Chiropractic:

Učí se věda, umění a filozofie chiropraxe, Je první na světě dvojjazyčné college chiropraxe, Je mezinárodní, Je studenta na střed, Podniká proces směrem k akreditaci, Se nachází v areálu, a umožňuje přístup Master v chiropraxe od, předních španělských University (Universitat Pompeu Fabra), Sídlí v centru krásného středomořského města. Barcelona a chiropraxe ...

Jaká krásná kombinace!

Místa

Barcelona

Fundación Privada Quiropractica

Adresa, 1. řádek
Barcelona College of Chiropractic - BCC
C/ Balmes, 132, Barcelona, Spain
idEC Building, 4th floor

08008 Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
+34 935 42 28 22