Mediterranean Agronomic Institute of Chania

Úvod

Read the Official Description

MAICh je 4. složka institut CIHEAM, Mezinárodní centrum pro pokročilé středomořských Agronomic studií, mezivládní organizace, která byla založena na společná iniciativa OECD a Radou Evropy dne 21. května 1962 na základě dohody podepsané vládami sedmi jihoevropských zemích: Francie, Řecko, Itálie , Portugalsko, Španělsko, Turecko a Jugoslávie.

1962 Dohoda o zřízení střediska stanoví, že mise CIHEAM spočívá v "poskytování doplňkové vzdělání (ekonomické i technické) a rozvíjení ducha mezinárodní spolupráce mezi zemědělskými pracovníky ve středomořských zemích". Podle článku 15 této dohody, každá země na pobřeží Středozemního ráfku je potenciálně způsobilá pro členství v CIHEAM.

V polovině osmdesátých let CIHEAM proto začal otevírat až do zemí na jižním a východním pobřeží Středozemního moře. Tato iniciativa vedla k přistoupení několika nových členských státech: Tunisko (1985), Egypt a Alžírsko (1986), na Maltě (1989), Maroko (1991), Albánie (1992) a Libanon (1994).

CIHEAM se skládá ze čtyř středomořských Agronomic ústavy (mais), který se nachází v Bari (Itálie), Chania (Řecko), Montpellier (Francie) a Zaragoza (Španělsko), a generální sekretariát se sídlem v Paříži.

Od roku 1986, a jako 4. ustavující institutu CIHEAM, MAICh realizuje tři hlavní doplňující mise prostřednictvím - postgraduálního specializačního vzdělávání - síťové Výzkum - napomáhání k regionální debaty - se zaměřením v oblasti Podniková ekonomika a management, geoinformace v řízení životního prostředí , Zahradnické Genetika a biotechnologie, kvalita potravin a chemie přírodních látek, udržitelné zemědělství, a etablovala jako autorita ve středomořském zemědělství, potravin a rozvoje venkova.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí: