Mediterranean Agronomic Institute of Chania

Úvod

Read the Official Description

MAICh je 4. složka institut CIHEAM, Mezinárodní centrum pro pokročilé středomořských Agronomic studií, mezivládní organizace, která byla založena na společná iniciativa OECD a Radou Evropy dne 21. května 1962 na základě dohody podepsané vládami sedmi jihoevropských zemích: Francie, Řecko, Itálie , Portugalsko, Španělsko, Turecko a Jugoslávie.

1962 Dohoda o zřízení střediska stanoví, že mise CIHEAM spočívá v "poskytování doplňkové vzdělání (ekonomické i technické) a rozvíjení ducha mezinárodní spolupráce mezi zemědělskými pracovníky ve středomořských zemích". Podle článku 15 této dohody, každá země na pobřeží Středozemního ráfku je potenciálně způsobilá pro členství v CIHEAM.

V polovině osmdesátých let CIHEAM proto začal otevírat až do zemí na jižním a východním pobřeží Středozemního moře. Tato iniciativa vedla k přistoupení několika nových členských státech: Tunisko (1985), Egypt a Alžírsko (1986), na Maltě (1989), Maroko (1991), Albánie (1992) a Libanon (1994).

CIHEAM se skládá ze čtyř středomořských Agronomic ústavy (mais), který se nachází v Bari (Itálie), Chania (Řecko), Montpellier (Francie) a Zaragoza (Španělsko), a generální sekretariát se sídlem v Paříži.

Od roku 1986, a jako 4. ustavující institutu CIHEAM, MAICh realizuje tři hlavní doplňující mise prostřednictvím - postgraduálního specializačního vzdělávání - síťové Výzkum - napomáhání k regionální debaty - se zaměřením v oblasti Podniková ekonomika a management, geoinformace v řízení životního prostředí , Zahradnické Genetika a biotechnologie, kvalita potravin a chemie přírodních látek, udržitelné zemědělství, a etablovala jako autorita ve středomořském zemědělství, potravin a rozvoje venkova.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Oboru Genetika A Biotechnologie Zahradnických

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Řecko Kréta Athény + 1 více

Mistr na zahradnické Genetika a biotechnologie poskytuje dvouletou Master of Science programu pro vědce, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru agronomie bakalářského, biologii, zahradnictví, zemědělské techniky, chemie, botaniky nebo jakékoliv příbuzném oboru. [+]

Mistr na Zahradnické Genetika a biotechnologie poskytuje dvouletou Master of Science programu pro vědce, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru agronomie bakalářského, biologii, zahradnictví, zemědělské techniky, chemie, botaniky nebo jakékoliv příbuzném oboru. Cílem programu je posílit studenty mentoring zážitky vysoké kvality v mechanismů, schopnosti, použití a omezení rostlinných biotechnologií s využitím špičkových technologií na vysoce výkonných omics, genetiky, bioinformatiky a genetické inženýrství rostlin. Velkého pokroku bylo dosaženo v posledních dvou desetiletích v porozumění rostlinné biologie a genetiky, vzhledem k rychlému vývoji v aplikované rostlinných biotechnologií a molekulární chovatelských technik. Tito, podle pořadí, měl obrovský vliv na vědu a praxi zemědělství a zahradnictví. Hlavní cíle Ústav zahradnické genetiky a biotechnologií je poskytnout studentům důkladnou průpravu v mechanismů, schopnosti, použití a omezení metod závod biotechnologických tak, aby byli schopni je aplikovat na problémy spojené s zahradnické produkci a kvalitě , První studenti ročníku obdrží solidní teoretický základ a praktický výcvik, který vede k dosažení certifikátu DSPU, navštěvoval přednášky a rozsáhlé laboratorní kurzy v následujících oblastech: - Aplikované rostlinné molekulární genetika a biotechnologie, včetně hormonální a vývojové regulace genové exprese, v technikách in vitro a tkáňových kultur, a transformační strategie - Aplikované genetiky rostlin, včetně markerů asistované chovu, posouzení rizik pro geneticky modifikované organismy, geneticky modifikované certifikačních protokolů organismu Arabidopsis genetiky Důraz v dalším průběhu je umístěn na zahradnických plodin a jejich produktů. Ve druhém roce, budou studenti, kteří úspěšně dokončili první rok vyvíjet pokročilé molekulární biologie technické dovednosti a nezávislé myšlení tím, že pracuje na výzkumných projektech v moderních a dobře vybavených... [-]