Sun Yat-Sen University

Úvod

Read the Official Description

Sun Yat-sen University, Původně známý jako Guangdong University, Byla založena v roce 1924 Dr. Sun Yat-sen (také volal Sun Zhongshan), velkého demokratického revolučního vůdce 20. století. Univerzita se nachází ve městě Provincie Guangdong, Což je oblast sousedící Hongkongu a Macaa, který stojí v čele reformy Číny a otevírání. Jako jedna z předních univerzit v Čínská lidová republika, Sun Yat-sen University je komplexní multidisciplinární univerzita, včetně humanitních, společenských věd, přírodní vědy, technické vědy, lékařské vědy, farmakologie, a věd řízení.

To má asi 82.384 studentů studujících na čtyřech kampusech v a Zhuhai, Těží z jeho umístění v blízkosti Hong Kong a Macao a regionální výhoda otevření a ekonomického rozvoje, univerzita se stala důležitým základem pro výcvik na vysoké úrovni talenty, vědecký výzkum, poskytování služeb pro společnost a dědit kulturní tradice.

Univerzita se také úspěšně vytvořena mezinárodní spolupráce a výměny vztahy s mnoha špičkových univerzit na světě. Podle Times Higher Education World University Ranking pro období 2010-2011, Sun Yat-sen University byl zařazen do top 200 na světě. V současnosti, Sun Yat-sen University se rozkládá na celkové ploše 5.972 čtverečních kilometrů a má 4 školní areály: Guangzhou Jižní Campus, Guangzhou North Campus, Guangzhou East Campus, A Zhuhai Campus.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

MBBS (anglicky)

Campus forma Denní studium 6 let September 2017 Čína Guangzhou Zhuhai, Guangdong + 1 více

Sun Yat-sen University byl schválen jako jeden z třiceti vysokých škol ze strany ministerstva školství Číny zapsat mezinárodní studenty obor MBBS (Program klinické medicíny vyučovaný v angličtině). Program navazuje na "prozatímní pravidla o normách anglicky učil lékařské vzdělání vysokoškoláka pro zahraniční studenty v Číně, kontrola kvality", a postupy, akademických principů v ... [+]

MBBS (v angličtině) Tento program je výstavba spot národní úrovni představoval major, se řadí na 4. mezi lékařské vysoké školy v Číně. SYSU je jedním z 30 univerzit kvalifikované MŽP Číny přijmout zahraniční studenty MBBS. Všechny kurzy v angličtině, bez čínských požadavků na jazykové znalosti. SYSU je uveden v WHO Světová Adresář lékařské škol a absolventi MBBS programů jsou způsobilé, aby se lékařské Licenční zkouškách lékařskými radami v různých zemích, jako je MCI, PMDC, USMLE, HPCSA, SCHS atd Sun Yat-sen University byl schválen jako jeden z třiceti vysokých škol ze strany ministerstva školství Číny zapsat mezinárodní studenty obor MBBS (Program klinické medicíny vyučovaný v angličtině). Program navazuje na "prozatímní pravidla o normách anglicky učil lékařské vzdělání vysokoškoláka pro zahraniční studenty v Číně, kontrola kvality", a praxe akademických principů konsolidace teoretické znalosti a zaměřit se na technické dovednosti, interdisciplinární studií a klinické praxe. Sun Yat-sen University (SYSU) zahájil program in2006 MBBS a od té doby získal uznání a schválení ze zdravotních rad v Indii, Thajsku, Nepálu a mnoho dalších národů. K dnešnímu dni, dvě šarže zahraničních studentů v celkové výši 194 z Indie, Thajska, Nepálu a dalších zemí úspěšně absolvoval University. Zhongshan School of Medicine První založena jako Boji Medical School v roce 1866, Zhongshan School of Medicine (SYSU-SOM) je nejstarší škola západní medicíny v Číně. Dnes je hrdý na to, stát mezi nejvyšší třídě lékařských škol na celostátní úrovni. SYSU-SOM vlastní největší komplexní systém zdravotní péče v Číně, včetně 5 komplexních AND3 specializovaných nemocnicích a 13 větev komunitních nemocnic s... [-]

Videos

Sun Yat-sen University Anthem

Let Dreams Fly: A Bird's-Eye-View of Sun Yat-sen University

Contact
Adresa destinace
Guangzhou South Campus,
No. 135, Xingang Xi Road

Guangzhou, 510275 CN
Adresa destinace
Guangzhou North Campus,
No. 74, Zhongshan Er Road

Guangzhou, 510085 CN
Adresa destinace
Zhuhai Campus,
Tang Jia Wan

Zhuhai, Guangdong, 519082 CN
Adresa destinace
Guangzhou East Campus,
Xiaoguwei Island, Panyu District

Guangzhou, 510006 CN
Social Media