Vysoké školy v

Podrobné informace o různých studijních míst

Klikněte na níže uvedené odkazy si můžete přečíst informace o studiu v různých zemích. My 'll vám s obecnými fakty o zemích, a řeknu vám, o místních systémů vysokoškolského vzdělávání, školné, nahromadění akademického roku, možnosti studia pro zahraniční studenty a mnoho dalšího. Najdete zde také některé užitečné tipy a praktické informace o zdravotním pojištění, studentské vízum a životních nákladů.

Zdravotnických studií po celém světě

Vysoké školy, lékařské vysoké školy, školy veřejného zdraví, zdravotnických škol, veterinárních školách a dalších vzdělávacích institucích kolem studijních programů a kurzy nabízejí svět v oblasti zdraví na vysokoškoláka, absolvent a postgraduální úrovni. V globálním kontextu, pole zdravotnického vzdělání se neustále vyvíjí, podporovaná mimo jiné ze strany centrálních institucí, jako je Světová zdravotnická organizace (WHO) a Rozvojového programu OSN (UNDP). Různé nabízené tituly institucemi lékařského vzdělávání obecně dělí do dvou kategorií: akademické nebo profesionální. Akademické tituly v oblasti zdraví je určen pro studenty se zájmem o vědeckou základu zdravotní péče, kteří si přejí mít kariéru ve výuce, výzkumu, analýze politiky, nebo biotechnologii a farmaceutickém vývoji.Profesionální zdravotní stupňů, na druhé straně, jsou mnohem více orientované na praxi v různých zdravotnických zařízeních, jako jsou nemocnice, soukromé kliniky, lékařské ordinace, domech s pečovatelskou službou, komunitních zdravotních středisek, ambulancí, a tak dále. Ať tak či onak, zdravotní studie patří mezi nejvíce populárních programů po celém světě, které nabízejí zajímavé možnosti, jak učinit skutečný význam pro životy lidí. Seznam oborů v oblasti zdraví související se je prakticky nekonečná, s některými z nejčastějších z nich, včetně medicíny, ošetřovatelství, stomatologie, farmacie, výživy, řízení zdravotnictví, veřejné zdraví a veterinární medicíny. Rostoucí počet studentů, kteří chtějí získat titul v oblasti zdraví související se rozhodnete jít do zahraničí pro jejich studium. Počet zahraničních studentů stále roste na všech úrovních vysokoškolského vzdělávání.Podle Organizace spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO), Institut pro statistiku (UIS), dnes více než 4 miliony studentů věnovat studiu v zahraničí, což je více než dvojnásobek z 2 milionů zahraničních studentů v roce 2000. Některé z nejvíce oblíbené cílové země jsou již tradičně Spojené státy, Velká Británie, Francie, Austrálie a Německo, a zůstávají silné magnety pro studenty, kteří hledají vysoce kvalitní vzdělání v zahraničí, i dnes. Ve stejné době, nové cílové země po celém světě, zejména ve východní Asii a Tichomoří, a ve střední a východní Evropě, jsou také zažívá nárůst popularity. Co se do země původu mezinárodně mobilních studentů, největší mezinárodní studentská toky pocházejí z Číny, Indie, Korejské republiky, Německa, Saúdské Arábii, a ve Francii.Vedle mezinárodních studentů, kteří studují v zahraničí, na akademické půdě, rostoucí počet studentů po celém světě jsou zapsáni v on-line nebo distančního vzdělávání programy na zahraniční vysoké škole. Existuje mnoho důvodů, proč se studenti rozhodnou studovat zdravotní vědy v zahraničí, včetně:
  • Možnost přihlásit do jedné z předních světových zdravotních programů, nebo v programu se specializací, která je nabízena pouze v určité zemi nebo regionu.
  • Možnost vyzkoušet jiný systém vzdělávání a objevit novou stranu jejich zvolené specializace. Lékaři se kulturního povědomí, cross-národního porozumění a dovedností sady různých nastavení jsou vysoce ceněny, protože pracují ve světě, který se stává stále menším a propojené.
  • Příležitost zcela ponořit v novém jazyce, pokud cílová země hovoří jazykem, který je odlišný od mateřského jazyka studenta.
  • Více pracovních příležitostí. Mezinárodní zkušenosti mezi uchazeči o zaměstnání je vysoce ceněn zaměstnavateli, a v mnoha případech, studenti se mohou ucházet o místa jak v hostitelské zemi, a jejich domovské zemi.
Některé z nejdůležitějších faktorů, které je třeba při rozhodování, zda ke studiu ve své domovské zemi nebo v zahraničí, jsou náklady na program, životní náklady jsou, kvalita vzdělávání, požadované jazykové dovednosti, a to, zda se studijní program, který nabízí plnou -time, na částečný úvazek, nebo prostřednictvím distančního vzdělávání. Pamatujte si, že studium v ​​zahraničí nemusí nechat bez peněz, protože tam jsou četné stipendia pro zahraniční studenty, které nabízejí jak vládními orgány a soukromými organizacemi. Začněte hledat pro perfektní studijního programu tím, že se podívej na různých možnostech zdravotních studia na vysokých školách a zdravotnických škol z celého světa. Pokud již víte, kde chcete studovat, můžete kliknout přímo na zemi a vybrat si z vzdělávacích institucí tam. Pokud ne, mít čas prozkoumat vzrušující možnosti pro studium zdraví po celém světě!
Čtěte více Méně