Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Zdravotní péče Programy v Sportovní Psychologie 2024

Zdravotní péče Programy v Sportovní Psychologie 2024

Přehled

V oblasti sportovní psychologie jde především o pochopení a posílení mentálních, emocionálních a fyzických aspektů sportovního výkonu a zároveň o podporu celkové pohody pro sportovce a všechny, kdo se podílejí na sportovních aktivitách.

Tituly sportovní psychologie obvykle začínají základními kurzy obecné psychologie. Jak se ponoříte hlouběji do předmětu, prozkoumáte specializované oblasti, jako je zvyšování výkonu, zvládání stresu, motorické učení a rehabilitace zranění.

S titulem sportovní psychologie v ruce je k dispozici několik kariérních příležitostí. Jako sportovní psycholog budete vybaveni k poskytování tréninku duševních dovedností a poradenských služeb pro sportovce, týmy a trenéry. Pokud více inklinujete ke cvičení a wellness, můžete se stát konzultantem navrhujícím a implementujícím programy na podporu fyzické aktivity. Může to být také odrazový můstek k získání pokročilých titulů v psychologii, vědě o cvičení nebo jiných příbuzných oborech, což otevírá dveře k ještě větším kariérním příležitostem.

S titulem sportovní psychologie máte moc pozitivně ovlivnit životy sportovců a pomoci jim dosáhnout jejich plného potenciálu na hřišti i mimo něj.

Přečtěte si více

Filtry

  • Zdravotní péče
Studijní obory
    Biologie Energetika Environmentální vědy Filozofie Zdravotní péče Pedagogika Právo Přírodní vědy Společenské vědy Sport
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát