Keystone logo

Přihlášky 2021 jsou nyní uzavřeny - Zaregistrujte se a získejte aktualizace, když bude oznámeno další stipendium!

Dosáhněte svých snů pomocí stipendia Keystone!

Co je stipendium Keystone?

Keystone Academic Solutions nabízí čtyři vysokoškolská stipendia a dvě postgraduální stipendia. Stipendia budou nabídnuta šesti studentům, kteří mají dobré akademické zázemí a jsou schopni prokázat motivaci transformovat svět prostřednictvím svého vzdělání.

Kdo se může přihlásit?

Budoucí studenti, kterým je při zahájení programu 18 nebo více let a plánují studovat prezenční bakalářský nebo postgraduální program. Prozkoumejte naše studentské webové stránky ještě dnes, najděte svůj studijní program a vyhrajte jedno ze šesti dostupných stipendií Keystone!

Jak požádat o stipendium Keystone?

Vyplňte prosím své údaje a my vám dáme vědět, až bude spuštěno další stipendium!

O Keystone Academic Solutions

Keystone Academic Solutions pomáhá více než šesti milionům studentů každý měsíc najít pro ně perfektní studijní program. Pomáháme budoucím studentům prozkoumat stovky studijních možností a destinací na jednom místě, kdykoli a kdekoli. Shromažďujeme všechny relevantní informace a novinky o vysokoškolském vzdělávání a poskytujeme studentům platformu a nástroje k přímému chatování s úředníky pro přijímací řízení na univerzity a vysoké školy po celém světě. Tím dáváme lidem na celém světě možnost zvolit si vzdělání, aby mohli dosáhnout svých osobních a profesních cílů!

Prozkoumejte naše webové stránky ještě dnes a najděte svůj studijní program

  • Logo zdravotních studií
  • Logo bakalářského studia
  • Logo studia práv