Keystone logo
Stipendia

Stipendia

Stipendia jsou finanční ocenění nabízená univerzitami nebo jinými vzdělávacími organizacemi na finanční podporu studentů v jejich studiu. Stipendia se udělují na základě finanční potřeby, akademických schopností, veřejného blaha, atletických nebo uměleckých schopností nebo kombinace výše uvedených.

 • Vysokoškolská stipendia USA

  Vysokoškolská stipendia USA

  College Scholarships USA (CSUSA) poskytují talentovaným studentům, kteří sportují, příležitost studovat na americké univerzitě a soutěžit ve vysokoškolských sportech a zároveň získat stipendium. Od roku 2007 zaměstnanci CSUSA pomohli více než 2300 studentům-atletům v různých sportech z celého světa, aby dosáhli svých ambicí soutěžit ve sportu v kombinaci s vysokoškolským vzděláním. Vyplňte krátký formulář Free Assessment na jejich webových stránkách a zjistěte své šance na stipendium.

  Přihlaste se zde
 • Keystone stipendia pro absolventy

  Keystone stipendia pro absolventy

  Keystone Academic Solutions nabízí postgraduální stipendia studentům z celého světa. Tato stipendia jsou nabízena studentům, kteří mají dobré akademické zázemí a prokazují silnou motivaci transformovat svět prostřednictvím svého vzdělání. Zaregistrujte se zde a získejte aktualizace, když bude oznámena další dávka stipendií!

  Přihlaste se zde
 • Napadlo vás někdy, že je možné mít svůj studentský život plně pod kontrolou?

  Napadlo vás někdy, že je možné mít svůj studentský život plně pod kontrolou?

  Nyní se můžete – s modelem online výuky IU – rozhodnout, kdy a jak se budete učit!

  A pokud jste zvědaví, kdy začne další semestr, máme ještě další dobrou zprávu: Vzdělávat se můžete kdykoli chcete a odkudkoli a získáte až 50% slevu na školné .

  IU International University of Applied Sciences je v popředí online vzdělávání již více než 10 let. A to je důvod, proč vám umožnili učit se odkudkoli a kdykoli. Ať už jde o Data & IT nebo Business & Management, váš kampus je nyní ve vaší kapse. Studium a zkoušky jsou vám k dispozici 24/7 — v pohodlí domova nebo ve vaší oblíbené kavárně.

  Toto je skutečné vzdělávání, které se vyvinulo tak, aby vyhovovalo skutečným potřebám studentů v roce 2022.

  Přihlaste se zde
 • Keystone stipendia pro vysokoškoláky

  Keystone stipendia pro vysokoškoláky

  Keystone Academic Solutions nabízí vysokoškolská stipendia studentům z celého světa. Tato stipendia jsou nabízena studentům, kteří mají dobré akademické zázemí a prokazují silnou motivaci transformovat svět prostřednictvím svého vzdělání. Zaregistrujte se zde a získejte aktualizace, když bude oznámena další dávka stipendií!

  Přihlaste se zde