Keystone logo

2 Zdravotní péče Programy v Zdravotní péče Přidružená zdravotní péče Respirační Terapie 2024

Filtry

Filtry

  • Zdravotní péče
  • Přidružená zdravotní péče
  • Respirační Terapie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Zdravotní péče Programy v Zdravotní péče Přidružená zdravotní péče Respirační Terapie

Respirační terapie se zaměřuje na hodnocení, léčbu a řízení pacientů s poruchami dýchání nebo kardiopulmonálními problémy. Jako respirační terapeut budete pracovat ruku v ruce s lékaři, zdravotními sestrami a dalšími zdravotnickými profesionály na poskytování diagnostických testů, terapeutických intervencí a vzdělávací podpory pacientům v nouzi.

Stupně respirační terapie nabízejí komplexní učební plán, který pokrývá širokou škálu témat nezbytných pro úspěšnou kariéru v oboru. Některé z klíčových předmětů, které budete studovat, zahrnují anatomii a fyziologii, patofyziologii, farmakologii a techniky respirační péče

Po dokončení studia respirační terapie budete připraveni pokračovat v několika odměňujících kariérních cestách. Jako registrovaný respirační terapeut můžete pracovat v různých zdravotnických zařízeních, poskytovat přímou péči o pacienty, podávat léčbu a sledovat pokrok pacientů. Případně se můžete stát manažerem respirační terapie, který bude dohlížet na každodenní provoz oddělení respirační terapie, zajistit, aby byla pacientům poskytována kvalitní péče, a spravovat plány a zdroje personálu.

Komplexní učební plán vás připraví na rozmanité pracovní příležitosti a umožní vám skutečně změnit životy pacientů