Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Dálkové studium PhD Programy v Omaha, Spojené státy americké 2023

1 Dálkové studium PhD Programy v Omaha, Spojené státy americké 2023

overview

Omaha se nachází v Nebrasce, USA. Město leží na řece Missouri a 10 mil severně od vysokých škol a univerzit Platte River.11 Omaha. Dlouhý seznam sportovních a rekreačních zařízení dělá město velmi živé oblasti vysokoškolského vzdělávání.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Doktorát z filozofie nebo PhD, mohou požadovat, osm nebo více let na dokončení, stejně jako disertační práce. Ve většině oblastí, držení PhD kvalifikuje držitele, aby se stal profesorem na zvolené téma. Existuje mnoho různých programů k dispozici.

Online nebo distanční vzdělávání se týká využívání elektronických médií a informačních a komunikačních technologií (ICT) ve vzdělávání. Díky online výuce má člověk přístup ke vzdělání kdykoli a odkudkoli s dostupným připojením k internetu.

read_more

filters

  • PhD
  • Spojené státy americké
  • Dálkové studium
fields_of_study
    Biologie Energetika Environmentální vědy Filozofie
  • Zdravotní péče
  • Pedagogika Přírodní vědy Společenské vědy Sport Životní dovednosti
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study