Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 PhD Programy v Psychoterapie 2023/2024

4 PhD Programy v Psychoterapie 2023/2024

Přehled

Specifikace PhD nebo doktor filozofie, se liší podle zemí a programem. Obecně platí, že i když, PhD znamená, že osoba, která si ho zaslouží získala úroveň odborných znalostí prostřednictvím komplexní studie a výzkum předmětu.

Co je PhD v psychoterapii? Psychoterapie je použití metod založených na výzkumu, která pomáhají jednotlivcům změnit své duševní stavy a chování. Typicky, PhD v psychoterapii je vydělal přes studia, výzkumu a praxe. Proto, doktorand je pravděpodobné, aby se kurzy na psychoterapeutických zásad a teorií, rozvíjet a realizovat výzkumné projekty, a naučit se spravovat psychoterapii v kontrolovaném klinickém prostředí.

S PhD v psychoterapii, máte možnost být terapeut, výzkumník nebo profesora-nebo všechny tři. Tyto různé možnosti zaměstnání přijít s více konkurenční platy.Ještě důležitější je, s větší šíři a hloubku znalostí získáte od svých pokročilých studií, jste schopni pomoci více lidí.

Náklady na vydělávat doktorát v psychoterapii se mohou značně lišit jednak podle programů a zemí. Aby bylo možné určit, jak moc vydělávat toto rozlišení vám může stát, měli byste se podívat na specifické požadavky jednotlivých škol, které vás zajímají.

PhD v psychoterapii nabízí několik možností kariéry. Máte-li zajímá především výzkumem, můžete používat svůj titul provádět výzkum o různých aspektech psychoterapie, například k účinnosti konkrétních léčebných metod. Jako terapeut, můžete pracovat v klinickém prostředí poskytující terapii klientům. Můžete také použít vaše léčby praxi informovat svého zaměření výzkumu, a naopak. Jako profesor, můžete kombinovat disciplíny výzkumu a praxe, zatímco kolem své znalosti na další generaci psychoterapeutů.

Psychoterapie programy jsou uzpůsobeny pro on-line platforem, po celou dobu. To znamená, že bez ohledu na to, kde žijete, můžete si vydělat stupeň potřebujete pomoci změnit svět. Chcete-li začít, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Zdravotní péče
  • Péče o duševní zdraví
  • Psychoterapie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát