Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 PhD Programy v Chiropraxe 2023

3 PhD Programy v Chiropraxe 2023

overview

Ti, kteří tráví čas a úsilí je zapotřebí získat doktorát z svém oboru, jsou třešničkou na dortu, pokud jde o akademické úspěšní a práceschopných osob. Rozsáhlý a přísný výcvik zapojen do doktorandského programu umožňuje studentům, aby daleko předčí omezení bakalářského nebo i magisterský stupeň.

Co je PhD v Chiropracty? Terminál titul v chiropracty požaduje, aby student být nejen hluboce záběru se základy chiropraxe teorie a praxe, ale že by být zakotvena v komplexním studiích kineziologie, biomechaniky, neuroscience, a epidemiologie, které tvoří základ této léčebné techniky. Kurzy v těchto oblastech, jakož i anatomii a fyziologii kostí a kloubů pohybového aparátu jsou nezbytné. Během něčí posledním roce může být vyžadováno také Disertační práce.

Chiropracty studenti budou těžit na mnoha úrovních.Získají dovednosti v abstraktních pojmů péče, jakož i zvýšit jejich sebevědomí a schopnosti se komunikaci s klienty a kolegy.

Finanční zátěž, která se podílí s chiropracty PhD liší docela dost. Podívejte se na konkrétní politiky a podmínky vaší škole se dozvíte více.

Chiropraxe péče je stále oblíbenější s každým dalším rokem. S PhD o studium chiropracty, budete mít dobrou pozici vydělávat na místo jako instruktor, výzkumník, nebo profesor na College of Chiropractic péče. Pokud výcvik budoucích chiropraktiků nezní tak přitažlivý, jak vlastně cvičí sami, můžete být schopni zahájit vlastní kliniku a praxi nebo najít zaměstnání na stávající nemocnici nebo celostní péče zařízení.

Jste připraveni nastartovat svou kariéru tím, že zabezpečí své místo v programu PhD v chiropracty?Jednoduše vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

read_more

filters

  • PhD
  • Zdravotní péče
  • Alternativní medicína
  • Komplementární medicína
fields_of_study
  • Zdravotní péče (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format