Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 PhD Programy v Akutní ošetřovatelská péče 2023

2 PhD Programy v Akutní ošetřovatelská péče 2023

Přehled

PhD nebo doktor filozofie, mohou být nabízeny v široké škále oborů, včetně obou a humanitních věd. To obvykle vyžaduje minimálně čtyři roky rozsáhlé post-postgraduální studium, ale může se prodloužit déle, a bude také nutné dokončování diplomové nebo disertační práce.

Co je to PhD v intenzivní péči? Kritická péče je kladen důraz na péči o pacienty, kteří měli akutní poškození buněk způsobené traumatem, infekce, nebo ztrátou krve z jiných důvodů. PhD program může soustředit na praktické ošetřovatelské aspektu nebo na výzkum odpovědi organismu na tyto podmínky a jak se s nimi vypořádat terapeuticky. Studenti, kteří studují kritickou péči z hlediska ošetřovatelské se naučí lépe starat o této populaci pacientů, a jak komunikovat se svými rodinami.

V oboru intenzivní péče může pomoci připravit studenty na kariéru v lékařském výzkumu nebo ošetřovatelství, v závislosti na programu.Kromě zvýšení jejich pečovatelské schopnosti, takový životní dovednosti jako kreativní a kritické myšlení, komunikace a rozhodování bude také dále rozvíjet.

Náklady na získání titulu v intenzivní péči se může značně lišit v závislosti na tom, co instituce je vybrána a kde se nachází. Skvělý způsob, jak pomoci snížit náklady, je vybrat si on-line program.

Nemocnice jsou nejčastější zaměstnavatelé pro odborníky pro intenzivní péči, zejména pokud jde o pohotovostní oddělení a jednotek intenzivní péče. Ostatní nastavení zdravotní péče, jako jsou kliniky nebo hospice, jsou také potenciální místa najít práci. S PhD v této disciplíny, studenti jsou připraveni na pozici vyšší úrovně v této oblasti, což umožňuje správné kandidáty pro vstup do kontrolních a řídících funkcích. Kritické sestry péče jsou v poptávce po celém světě.

Studium kritické péče je obohacující kariéra pro lidi, kteří dokáží zvládnout řešení problémů v nouzové situaci.Pro více informací hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Zdravotní péče
  • Ošetřovatelství
  • Akutní ošetřovatelská péče
Studijní obory
  • Zdravotní péče (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát