Northern Arizona University

Úvod

O Northern Arizona University

Northern Arizona University je veřejnou vysokou školou nabízející bakalářských, magisterských a profesionální stupňů vysokou kvalitu a společenskou hodnotou. Jako student, jste na středu NAU zkušeností, která je vedena specializovanou a význačný fakulty zavázala k výuce, individuální angažovanost a excelenci ve výzkumu.

Všude se chcete dozvědět

Northern Arizona University nabízí několik způsobů, jak si můžete vydělat si titul, ať už máte v plánu na studium na naší škole Flagstaff, on-line, nebo na jednom z našich poboček po celé Arizoně.

Dokonalost v aplikovaném výzkumu

Univerzita je high-výzkumná instituce, které poskytují praktické řešení problémů, které ovlivňují náš region, národu a světu. Naši studenti a světově proslulý výzkumní pracovníci fakulty spolupracovat při zkoumání řešení změny klimatu, menšin ve zdravotnictví rozdíly, zlepšit protetika technologie a vytváření udržitelných řešení pro širokou škálu otázek.

Školné a nákladově

Víme, že vysoké školy výdaje někdy může zdát skličující, ale poskytuje tak vynikající hodnotu je něco, co jsme velmi odhodláni:

Váš vysokoškolák míra výuka je zaručeno, že zůstane stejná po dobu 4 let. Pokud žijete v jedné ze 14 způsobilých západních státech, bude vaše výuka bude přibližně poloviční školné sazba out-of-stav. Naši studenti mají téměř o 25 procent méně studentské půjčky dluh, než je celostátní průměr.

Atletika

Northern Arizona University má 15 NCAA divize já atletické týmy. Nabízíme výjimečný zážitek student-sportovec, který vyvrcholil v promoci. Naše programy byly několikrát oceněn prestižní Big Sky konferenci předsedů poháru, který uznává celkový atletický úspěch v soutěži av akademiků.

Naše hodnoty

Vynikající výsledky v oblasti vzdělávání

Nabízíme pečlivý, vysoce kvalitní a cenově dostupné vzdělání pro všechny naše studenty. Podívejte se na úžasné rozdíly, které mnozí z našich absolventů které jste provedli.

Váš úspěch

Aby zajistili, že vaše budoucí úspěch, jsme se zavázali k uvedení potřeby vám, studentovi, v centru všeho, co děláme. Naše významných profesorů se zavázaly nejen k výuce vám, ale slouží jako mentoři a pracovat s vámi také. Zde jsou vám k dispozici hands-na učení a příležitosti pro výzkumné a tvůrčí pronásledování, a to i jako vysokoškolák.

Dálkové studium

Je pro nás důležité, aby všechny kvalifikované studenty s přístupem k vyššímu vzdělání. Prostřednictvím prodloužené areály severní Arizoně, můžete získat titul na více místech po celé Arizoně.

Rozmanitost

Oslava a podporovat rozmanitost je základním kamenem univerzity. Chcete-li pomoci rozšířit vysokoškolské zkušenosti, sponzorujeme celou řadu mezinárodních příležitostí a multikulturní akce.

Máme podporu začleňování po celou dobu svého univerzitní osnově. Kromě toho jsme vytvářet příležitosti pro všechny různorodé skupiny, aby se podělili o své pohledy a znalosti, tak všichni studenti dostávají bohaté praktické zkušenosti. Společně budujeme občanskou, poutavé, a ohleduplné školní areál prostředí, kde jsou respektovány všechny zázemím.

Všichni studenti jsou vedeni k účasti na naší široké škály studentských klubů a organizací, které podporují různé zájmy.

Integrity

Čestnost a poctivost nejsou jen rysy obdivuhodným osoby, ale jsou také rysy obdivuhodných organizací. Usilujeme o jen to, a jsou odhodlány k transparentnosti a odpovědnosti, ke spravedlnosti a čestnosti-ve všem, co děláme. Všechny naše nejnovější fakty a statistiky lze nalézt na Úřadu plánování a institucionální výzkum.

Místa

  • Northern Arizona University South San Francisco Street , 86011, Flagstaff

Otázky