Keystone logo

Filtry

 • MSc
 • Zdravotní péče
 • Farmacie
 • Farmacie
Studijní obory
 • Zdravotní péče (11)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

11 MSc Programy v Vývoj léčiv 2024

  MSc Programy v Vývoj léčiv

  Mnoho studentů, kteří studují předmět v oboru vědy, se rozhodne získat titul magisterského studia. Tento typ magisterského studia je určen k přípravě studentů na specializované kariérové ​​pozice. Vyšší stupeň může trvat dva až čtyři roky.

  Co je to MSc v rozvoji drog? Studie o vývoji léků jsou zaměřeny na vzdělávání studentů o formálních procesech potřebných pro výzkum, regulaci a bezpečnost farmaceutických léčiv. Tento typ studijního programu zkoumá procesy zjišťování léků a návrh prostřednictvím komplexního molekulárního modelování. Kurzy v tomto oboru mohou zahrnovat fyziologii, buněčnou biologii, behaviorální farmakologii, strukturní biologii, proteomiku a biochemii. Většina programů zahrnuje rozsáhlou práci ve výzkumných laboratořích a počítačových modelovacích technikách.

  Mnoho absolventů programů rozvoje drog se setkává s řadou dovedností, které mohou pomoci v budoucím osobním i profesionálním úsilí. Mohou zdokonalit výzkumné a písemné komunikační dovednosti a současně se učit příznivou adaptabilitu.

  Náklady na získání MSc mohou být často kompenzovány hledáním stipendií nebo finanční pomoci. Před zapsáním do postgraduálního studijního programu se žákům doporučuje obrátit se na školní přijímací kanceláře s informacemi o výuce a aplikacích.

  Možnosti kariéry v oblasti vývoje léků jsou většinou rozmanitější u studentů s postgraduálním vzděláním než u těch, kteří mají pouze bakalářský titul. Mnoho zaměstnavatelů jak v soukromých organizacích, tak ve veřejných výzkumných laboratořích často vyhledává více vysoce vzdělaných a zkušených pracovníků. Absolventi mohou vykonávat kariéru v různých farmaceutických odvětvích, jako je regulace, klinické zkoušky, výzkum, výroba a vývoj produktů. Možné pracovní tituly zahrnují vědce vědy, imunochemistu, výzkumného ředitele, biologa objevu a biofyzikálního vědce.

  Mnoho vzdělávacích institucí po celém světě nabízí MSc v oblasti vývoje léčiv. S tolika možností si můžete zvolit studium na mezinárodní nebo online úrovni a získávat titul postgraduálního studia. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.