Keystone logo

18 MSc Programy v Zdravotní péče Stomatologie Stomatologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Zdravotní péče
  • Stomatologie
  • Stomatologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Zdravotní péče Stomatologie Stomatologie

Master of Science nebo MSc, je míra úroveň absolventa. Stupeň je obvykle vydělal získat vyšší úroveň znalostí v určitém oboru. Bakalářský titul je obvykle zapotřebí, a program obvykle trvá asi dva roky.

Co je MSc v oboru zubní lékařství? Tento program je určen pro pokročilý výcvik v metodice stomatologie a připravit studenty pro výzkumné studie v oboru. Zatímco cílem je připravit studenty učit nebo výzkum v terénu, lze jej použít k postupu praktických dovedností a znalostí, a jako krok před vstupem do doktoratský program. Programy se často zaměřují na kontrolu rozsáhlou literaturu pro vytvoření práce, laboratorní praxi, a sběr a analýzu dat. Jádro v kurzu obvykle pokrývají oblasti biologické a materiálové vědy se zaměřením na témata týkající se zdraví ústní dutiny, ústní hygienu, poruch a onemocnění.

Mnoho lidí, kteří sledují magisterský titul v zubním lékařství již pracují v této oblasti. Ve skutečnosti, to je často považován za způsob, jak pro dentální hygienistky rozvíjet svou kariéru. Může však být přijata jednotlivci, kteří mají v úmyslu usilovat o doktoráty v zubním lékařství jako způsob, jak získat výzkumné praxe.

Náklady na program se může značně lišit v závislosti na škole se budete chtít zúčastnit. To je nejlepší se obrátit na oddělení finanční podpory vaší škole s dotazem kompletních nákladů na program.

Absolventi magisterského ve stomatologii programu budou často sledují výzkumné pozice v poli. Mohou také pracovat ve výuce. Kromě toho lze povolit, aby osoba, která má vstoupit do pozic na úrovni vedení v rámci oboru stomatologie. Práce na pozicích v oblasti veřejného zdraví jsou také další možností kariéry pro absolventy tohoto programu.

Pokud jste připraveni se obrátit na MSc v programu Zubní lékařství, pak byste měli získat více informací o možnostech programu.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.