Keystone logo

Filtry

 • MSc
 • Zdravotní péče
 • Ošetřovatelství
 • Registrované ošetřovatelství
Studijní obory
 • Zdravotní péče (12)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

12 MSc Programy v Registrované ošetřovatelství 2024

  MSc Programy v Registrované ošetřovatelství

  Magisterský titul v oboru zdravotních vědách obvykle trvá dva až čtyři roky dokončit a otevírá dveře pro vyšší platících příležitostí než bakalářským titulem. Tento přísný Studium učí studenty hlubokou znalost oboru a pomáhá jim získat odborné dovednosti, které potřebují, aby byla úspěšná.

  Co je MSc v oboru ošetřovatelství pro RN? Tento stupeň se zaměřuje na poskytování studenty s pověření, aby se stala registrovanou sestru tím, že učí jim základy efektivní a účinné zdravotní péči. Registrované zdravotní sestry jsou licencovány profesionálové, kteří splnili požadavky nastíněné země, státu nebo provincie, která jim umožní praktikovat v domovech důchodců, nemocnicích a soukromých domech. Studenti absolvovat kurzy v chemii, biologii, výživu a anatomie získat pochopení lidského těla, stejně jako kurzy v praxi a teorii rozvíjet interpersonální a lékařské dovednosti potřebné k pacientům pomáhat.

  Získání ošetřovatelský licenci RN dláždí cestu k úspěšnému zdravotnictví kariéry. Absolventi využívají své výborné mezilidské a komunikační dovednosti na pomoc širokou škálu lidí obecně rychle se rozvíjejícím prostředí a pracovat vedle lékařů a dalších ošetřujícího personálu poskytnout běžných i nouzových péči.

  Náklady na ošetřovatelské míry liší v závislosti na instituci. Některé nabízejí tříleté programy, zatímco jiné umožňují studentům získat titul za méně než jeden rok. Je doporučeno důkladně zkoumat programy, které mají zájem, aby se ujistil, že sladit se svými profesionálními cíli.

  Jedinci, kteří mají Master of Science v ošetřovatelství typicky nalézt konkurenční pozice poté, co absolvent. Mnoho najít práci v nemocnici ústavu nebo soukromé klinice, což rutinní vyšetření pro pacienty, pomoc při pojištění papírování a poskytování první linii pomoc v operačních sálech.Jiní pracují v soukromých rezidencích, pomáhají starší lidé žít aktivní a zdravý životní styl.

  Instituce na celém světě nabízejí studijní programy v ošetřovatelství. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.