Keystone logo

6 MSc Programy v Zdravotní péče Stomatologie Péče o ústní dutinu 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Zdravotní péče
  • Stomatologie
  • Péče o ústní dutinu
Studijní obory
  • Zdravotní péče (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Zdravotní péče Stomatologie Péče o ústní dutinu

Mnozí studenti se rozhodli strávit část své akademické kariéry získání Master of Science (MSc) stupeň, aby se staly odborníky ve svých oborech. Stupeň často jim umožňuje dosáhnout lepších pracovních míst s vyšším platem. Též je nutná magisterský titul pro lidi, kteří se chtějí podílet na doktorském studijním programu.

Co je MSc v oboru zubní a péče o chrup? Tento stupeň poskytuje studentům znalosti, které potřebují k práci v oboru zubní. Povinné předměty zahrnují několik tříd, které učí zubní hygienu teorie a metodologie vědy, výzkumu a statistiky a technologie v oblasti vysokoškolského vzdělávání, a mnoho dalších. Studenti si mohou také vybrat oblast důrazu, jako je učit jiné ústní hygienu, geriatrickou péči o ústní nebo pediatrických stomatologické péče.

Studenti volí získat titul v péči o zuby a ústní dutinu z několika důvodů.Kromě cílených studií, ale také učí plánování, organizaci, komunikaci a etiku, všechny oblasti, které by mohly být také použity v jiných částech jejich života.

Náklady na vydělávat titul v péči o zuby a ústní péči o značně liší. Faktory, které zahrnují vysokoškolští studenti navštěvovat a kde se škola nachází. Délka programu je dalším určujícím faktorem. Zájemci by měli vždy dělat výzkum, aby se zajistilo, že si vybírá školu, která vyhovuje jejich potřebám.

Jedinci, kteří vydělávají zubní a ústní hygienu magisterský stupeň by mohl jít na práci v kariéře na střední úrovni, jako zubních asistentů nebo dentální hygienistky. Mohou se také rozhodnout pracovat jako zubní laboranty, což je zodpovědný za výrobu zubních protéz podle zubař 's specifikace. Další možnosti zahrnují práci jako obecné zubního lékaře, ortodontisty nebo kosmetické zubařů.

Různé univerzit a vysokých škol po celém světě nabízejí programy MSc V péči o zuby a ústní péči. Mnohé z nich nabízejí možnost on-line kurzy pro studenty, kteří žijí daleko, nebo potřebují flexibilní plány. Chcete-li začít s kurzu, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.