Keystone logo

4 MSc Programy v Zdravotní péče Optometrie Oftalmologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Zdravotní péče
  • Optometrie
  • Oftalmologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Zdravotní péče Optometrie Oftalmologie

Master of Science nebo MSc je pokročilý akademický rozdíl dána přednost těm, kteří úspěšně dokončit předem stanovenou sadu kurzu v souvislosti s tím, co je typicky disciplína věda bázi. Mnoho Master of Science programů může být dokončena během asi dva nebo tři roky.

Jen to, co je MSc v oboru oftalmologie? Tento intenzivní studijní program je určen k přípravě studentů na lukrativní, odměňování kariéru v oboru oční vědy. Často se klade důraz na témata, jako je biologie, optika, oční anatomie, genetiky a vize. Obecně oční věda je také běžně pokryta. Některé programy také zahrnují různé kariéry, které existují pro absolventy těchto programů, stejně jako komplexní přehled o oboru a praxí obecně.

Mnoho kariéry v rámci oboru oční vědy vyžadují různé certifikáty a úrovní dosaženého vzdělání, včetně MSc v oboru oftalmologie.Většina absolventů těchto programů také všimnout, zvýšení platu po získání pokročilého stupně oftalmologii.

Magisterské studijní programy se liší ohromně od jednoho k druhému, pokud jde o kolik zvláštních nákladů na program. Vzhledem k této široké variace, potenciální účastníci kurzu by se měli poradit s každou školu zájmu o informace školného up-to-date.

Většina absolventů magisterského v programech Oční dál pracovat v rámci vize nebo oftalmologických věd. I když jsou požadovány různé stupně školení u některých pozic, mnoho absolventů nakonec najít práci jako oftalmology, optometrists, optici či očních chirurgů v celé řadě klinických a Zdravotní péče nastavení. Někteří rozhodnou pro výuku tématu v rámci školy nebo univerzity prostředí, zatímco jiní se vrátit do školy usilovat o doktorát, který je nutný pro některé positons uvnitř oční oblasti vědy.

Mnoho škol po celém světě nabídnout online školení a programy týkající se oftalmologii, a mnoho z jejich popisů programu lze nalézt v naší rozsáhlé databáze. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.