Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 46 MSc Programy v Management zdravotní péče 2023

46 MSc Programy v Management zdravotní péče 2023

Přehled

Zaměření na poli do větší hloubky, než bakalářské 's stupně, Master of Science (MSc) zahrnuje průběh studia ve vědecké nebo přírodovědném téma. Typický stupeň trvá jeden až tři roky dokončit, poskytnout studentům hlubší pochopení předmětu potřebné k profesionálně postupovat v různých oblastech.

Co je MSc v oboru zdravotnictví managementu? Tyto programy rozšířit studenta 's znalosti o fungování systémů zdravotní péče a požadavky na jejich podporu, zkoumá hospodářský dopad, vzdělávání a komunikace, a provozní metody. Studenti se obvykle naučí základy úspěšné řízení všechny úrovně zdravotnického zařízení péče a odborné znalosti k rozvoji udržitelné přístupy k systému zdravotní péče. Lekce prozkoumat způsoby práce s lékařskými odborníky, pacienty a komunity, aby zajistily, že kvalita péče je poskytována i nemocnice a další zařízení efektivně a účinně fungovat.

Vydělávat MSc v oboru zdravotnictví managementu zlepšuje absolventa pochopení osvědčených postupů v této oblasti. Tato in-hluboké znalosti obvykle otevírá možnosti pro povýšení na manažerských pozicích.

Náklady na Master of Science, závisí na šíři specifického programu. S více možností k dispozici v mezinárodním měřítku, poradili s konkrétním školou je nejpřímější způsob, jak získat odhad.

MSc v oboru zdravotnictví Management je často nutné k postupu do vyšších manažerských pozicích ve zdravotnictví. Různé úrovně pracovních míst pro správu jsou k dispozici na nemocnice a kliniky, neziskových lékařských organizací a lékařské vzdělávacími institucemi. Řídících pracovníků ve zdravotnictví dohlíží na zaměstnance a spolupracovat s lékaři a sestrami ve spojení s pacienty a komunitami, manipulaci správu zdravotnických zařízení na celém světě.

Magisterské tituly lze získat buď prostřednictvím částečný úvazek nebo na plný úvazek osnov, a rušnější studenti preferují flexibilitu při online třídy. Chcete-li prozkoumat možnosti, které máte k dispozici, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Zdravotní péče
  • Zdravotnické vědy
  • Management zdravotní péče
Studijní obory
  • Zdravotní péče (46)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát