Keystone logo

1 Na kampusu MSc Programy v Asistent lékaře v East Whittier, Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Spojené státy americké
 • Zdravotní péče
 • Přidružená zdravotní péče
 • Lékařská asistence
 • Na kampusu
Studijní obory
 • Zdravotní péče (1)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular education type

  Na kampusu MSc Programy v Asistent lékaře

  Co pomáhá lékař?
  Lékařská asistence je obor medicíny, který se zabývá poskytováním péče o pacienty. Asistenti lékaře pracují pod dohledem licencovaných lékařů a vykonávají mnoho stejných úkolů jako oni, jako je lékařská historie, provádění fyzických vyšetření, objednávání a interpretace diagnostických testů, a poskytování vzdělávání pacientů. Asistenti lékaře také často slouží jako kontaktní místo mezi pacienty a jejich lékaři, poskytují informace a koordinaci péče.

  Jaké jsou výhody studia asistence lékaře?
  Některé z výhod studia asistence lékaře zahrnují získání komplexního porozumění oboru medicíny, rozvoj silných klinických dovedností, a seznámení se s nejnovějšími lékařskými technologiemi. Asistenti lékařů jsou velmi žádaní, a mnoho studentů se rozhodlo pokračovat v této profesní dráze, aby pomohlo ostatním získat kvalitní zdravotní péči. Asistenti lékařů navíc často získávají konkurenceschopné platy a užívají si míry spokojenosti s prací.

  Jaké stupně jsou k dispozici v asistenci lékaře?
  Titul asistujícího lékaře lze získat od mnoha různých typů institucí, včetně komunitních vysokých škol, univerzit a lékařských škol. Většina programů PA vyžaduje, aby studenti měli vysokoškolský titul, ačkoli některé školy nabízejí programy s předprofesionální fází, které lze dokončit bez předchozího titulu. Doba potřebná k dokončení programu asistence lékaře se liší v závislosti na typu instituce a konkrétních požadavcích programu, ale většina studentů dokončí studium do čtyř let.

  Co budu studovat během studia asistence lékaře?
  Učební plán pro studijní program asistujícího lékaře obvykle zahrnuje kurzy lékařské terminologie, anatomie a fyziologie, farmakologie, diagnostické testování, a péče o pacienty. Studenti se také často účastní klinických rotací, což jim dává praktické zkušenosti s prací s pacienty. Mnoho programů vyžaduje, aby studenti měli buď vysokoškolský titul ve zdravotnictví nebo související perience.

  USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

  Master of Science je pokročilý studijní program, který lze získat asi za dva roky. Mnohé školy nabízejí on-line nebo na částečný úvazek magisterských programů tak, aby obsazeno studenti mohou prohloubit své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

  Výuka na akademické půdě se týká osobní návštěvy tříd. Obvykle to zahrnuje navštěvování tradičních tříd a přednášek, účast na skupinových aktivitách a osobní kontakt s učiteli a vrstevníky. Výuka v kampusu také často zahrnuje přístup do laboratoří, knihoven a dalších zdrojů kampusu, jako jsou studentské kluby, kanceláře kariérových služeb a rekreační střediska.