Keystone logo

27 Magistr Programy v Zdravotní péče Stomatologie Stomatologie 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Zdravotní péče
  • Stomatologie
  • Stomatologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Zdravotní péče Stomatologie Stomatologie

Studenti často získat magisterský titul získat odborné vzdělání v určitém oboru. Toto vzdělávání může umožnit jim, aby se na projektech a pozic s větší odpovědností a zvyšuje jejich plat vyhlídky. Studenti, kteří chtějí získat doktorské tituly, musí nejprve získat magisterský titul.

Co je to mistr v zubním lékařství? Stomatologie se zaměřuje na zdraví ústní dutiny: například, diagnostice, prevenci a léčbě onemocnění v dutině ústní. Studijní studenti magisterského jsou schopni mít třídy se specializují v oblastech, jako jsou perorální implantáty a ústní biologie. Studenti by měli očekávat, že stráví asi dva roky, v těchto programech. Třídy zahrnují rozsáhlý výzkum, stejně jako hands-on praxi s zubní pacienty.

Výhody dokončení zubařů na programu je mnoho. Například studenti zlepšit své výzkumné dovednosti a jsou schopni se specializovat v oblasti, která je zajímá. Mohou také získat vynikající kariérní příležitosti a velení vyšší platy.

Vysoké školy v mnoha zemích nabízejí magisterské tituly v zubním lékařství. Z tohoto důvodu by studenti měli kontaktovat jednotlivé programy se ptát na náklady, nebo zkoumat škol. Studenti by měli vždy zajistit, že chápou požadavky programu, aby mohli najít nejlepší program pro jejich potřeby.

Studenti, kteří dokončí vysoké úrovni stomatologie stupňů mohou rozhodnout vykonávat činnosti všeobecného lékaře stomatologa. Ostatní studenti získat další školení v speciality, jako jsou ortodoncii, kosmetické stomatologie, nebo ústní a čelistní chirurgii. Zubní lékaři pracují s pacienty všech věkových kategorií, od malých dětí po seniory. Někteří provozovat své vlastní postupy a pracovat sám, zatímco jiní mají partnery a / nebo malé štáby. Někteří pracují jako přidružené stomatologa. Mnoho zubařů učí vysokou školu třídy a může dohlížet zubní studentů.

Stomatologie studenti mohou trvat tříd částečný úvazek nebo na plný úvazek.I když je to nezbytné pro některé z celoroční praktický práce, mnoho programů poskytuje možnost on-line vzdělávání pro třídních komponenty. Chcete-li najít školu pro vás, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.