Keystone logo

7 Magistr Programy v Zdravotní péče Globální zdravotní péče Zdravotnické systémy Správa zdravotních systémů 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Zdravotní péče
  • Globální zdravotní péče
  • Zdravotnické systémy
Studijní obory
  • Zdravotní péče (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Zdravotní péče Globální zdravotní péče Zdravotnické systémy Správa zdravotních systémů

Magisterský studijní program obvykle poskytuje studentům odborné znalosti, aby vynikly ve svých vybraných profesních oborech. Tento pokročilý program obvykle vyžaduje, aby osoba absolvovala bakalářský titul.

Co je Master v řízení zdravotnických systémů? Tento typ programu obvykle kombinuje kurzy medicíny s obchodními kurzy a poskytuje absolventům znalosti, které potřebují k efektivnímu vedení zdravotnických postupů. Prostřednictvím klinické práce a případových studií získají studenti obvykle lékařské znalosti o tématech jako anatomie, chemie a biologie. Podnikové principy, teorie řízení a finanční kurzy jsou často zahrnuty do programu.

Master in Management zdravotnických systémů obecně poskytuje studentům příležitost vylepšit několik klíčových dovedností, jako je vedení, řešení problémů a komunikace. Silné schopnosti v oblasti vedení a řešení problémů obvykle umožňují studentům efektivně řídit zdravotnické zařízení a mohou vést k budoucímu pokroku. Komunikační dovednosti jsou prospěšné ve více oblastech života.

Většina magisterských titulů trvá dva až čtyři roky, ale cena programu závisí na škole, která mu nabízí. Každá univerzita má své vlastní výdaje na výuku, takže cena se může drasticky lišit, zejména mezi školami nacházejícími se v oddělených zemích.

Vzhledem k tomu, že oblast zdravotnictví má tendenci neustále růst, lidé s tímto stupněm jsou obvykle velmi žádaní. Absolventi se mohou rozhodnout, že budou pracovat jako vedoucí oddělení, administrátoři nemocnic nebo hlavní provozní úředníci. Mnoho studentů se věnuje kariéře jako generální ředitelé nemocnic, zatímco jiní nacházejí postavení klinických manažerů. Pracovní místa jako konzultanti zdravotní péče, manažeři zdravotnických služeb nebo ředitelé divizí jsou často k dispozici.

Zatímco mnozí lidé dávají přednost osobám, jiní zjistí, že zapsání do on-line tříd jim poskytuje flexibilitu, kterou potřebují k tomu, aby vyvážili své vzdělání s pracemi a rodinami. Mnohé univerzity nabízejí oba typy programů, které uspokojují preference studentů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.