Keystone logo

11 Magistr Programy v Zdravotní péče Péče o duševní zdraví Psychoterapie 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Zdravotní péče
  • Péče o duševní zdraví
  • Psychoterapie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Zdravotní péče Péče o duševní zdraví Psychoterapie

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů se rozhodnou zapsat do magisterského programu. Tyto programy obvykle trvá dva až tři roky dokončit, a materiál obvykle vykládá na to, co se naučili během vysokoškolských let. Poté, co vydělal titul, většina studentů jdou přímo do pracovního procesu.

Co je to mistr v psychoterapii? Mistr v psychoterapii dává studentům znalosti a zkušenosti potřebné pro práci v oblasti duševního zdraví. Jsou povinné Rozsáhlé kurzy psychologie, biologie a společenského chování, a využívání případových studií je obyčejný. Studenti získají dovednosti a poznatky potřebné nabídnout kognitivní a behaviorální terapie na širokou škálu jednotlivců. Další kurzy v neurologii a výzkumných metod mohou být požadovány k maturitě.

Vydělávat psychoterapie magisterský titul může připravit studenty, aby se na vyšší role v oblasti duševního zdraví.Poté, co vydělal titul, mnoho studentů dojít k významnému zvýšení platu. Studenti, kteří jsou již zaměstnáni jako psychoterapeutů často získat přístup k vyšších pozicích úrovně.

Náklady na vydělávat Master v psychoterapii míry se liší od národa k národu. Institucionální sazby a délka nákladů vlivu programu programu, jakož. Další finanční informace, by studenti měli kontaktovat své potenciální školu přímo.

Po získání absolventskou hodnost v psychoterapii, studenti často hledají zaměstnání jako terapeutů, poradců a sociálních pracovníků. Mnozí se rozhodnete pracovat v psychiatrických nemocnic a klinik pod dohledem zkušenějších terapeutů a psychiatrů. Někteří dávají přednost práci v soukromých zařízeních a nabídnout one-on-one poradenství pro pacienty. Psychoterapeuti se rovněž používají školních systémů, vládních agentur a soukromých korporací. Malá menšina pracovníků rozhodnou učit v akademickém prostředí.

Existuje nepřeberné množství vzdělávacích možností pro studenty, kteří si chtějí vydělat Master v psychoterapii. On-line možnosti programu se může zdát lákavá pro více self-řídil a netradičních studentů. Chcete-li se dozvědět více o tomto stupni, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.