Keystone logo

4 Magistr Programy v Lékařské informační technologie 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • Zdravotní péče
 • Zdravotnické technologie
 • Lékařské informační technologie
Studijní obory
 • Zdravotní péče (4)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Magistr Programy v Lékařské informační technologie

  Po dokončení bakalářského studijního programu musí studenti zvolit, zda chtějí okamžitě nastoupit do své kariéry nebo pokračovat v studiu, a to zapsáním do magisterského studijního programu. Pokračováním ve vzdělávání můžete mít nárok na pokročilejší pozice a získat vyšší plat.

  Co je Master v lékařských informačních technologiích? Oblast informačních technologií se používá téměř ve všech velkých společnostech, aby spravovala obrovské množství informací, které se denně používají. Lékařská informační technologie jsou podkategorií tohoto oboru, která se konkrétně týká zdravotní péče. Studenti tohoto druhu programu se dozví o jedinečných výzvách, které je třeba provést v IT oddělení nemocnice, kliniky nebo jiného zdravotnického zařízení. Oblasti studia zahrnují údržbu a nastavení serverů a počítačové vědy.

  Pokud studujete lékařskou informační technologii, můžete těžit z rozvinutí okamžitě relevantního souboru dovedností, které mohou pomoci ve vaší kariéře. Tyto dovednosti mohou zahrnovat pochopení procesu zdravotní péče, vynikající počítačové dovednosti a profesionální komunikační schopnosti.

  Je důležité si uvědomit, že náklady na zápis do magisterského studijního programu se liší poměrně málo. Mnoho faktorů, jako je zvolená škola a program, délka vašeho programu a země, ve které se nacházíte, mají vliv na výuku a poplatky. Vyzkoušejte tyto aspekty předem.

  Při studiu zdravotních informací jste konkrétně připraveni na kariéru v IT oddělení zdravotnického zařízení. Je možné se stát IT specialistou, technikem podpory, správcem serveru nebo IT manažerem. Je také možné, aby absolventi vykonávali kariéru v jiných oblastech IT, ačkoli tento program připravuje studenty pro oblast medicíny konkrétně. Je také možné vykonávat kariéru konzultanta nebo poradce v oblasti IT.

  Začněte své vzdělání dnes, ať už chcete studovat osobně nebo online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.