Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr Programy v Homeopatie 2023

1 Magistr Programy v Homeopatie 2023

overview

Po ukončení bakalářského studijního programu, student může chtít podporovat jeho vzdělání zapsat do magisterského studijního programu. Tyto tituly jsou důkazem opravdového odborných znalostí a souvisejících pracovních míst často odrážejí toto mistrovství ve náhrady.

Co je to mistr v homeopatii? To je vyšší učení věnuje holistický přístup k léčbě nemocí a zranění. Dokončení těchto programů často vyžaduje rozsáhlou studii anatomie, fyziologie, patologie, reflexologie, akupresura a mnoho dalších lékařské praxe. Obvykle se tyto programy mají rozsáhlé předpoklady v biologii, chemii a fyzice. Magisterský stupeň kvalifikace je dost často pro jednotlivce pracovat v řadě výzkumných programů, ale to je často dalším krokem před pokusem o Ph.D. nebo Doktorát v homeopatický lék.

Mistr v homeopatii míry by měly být považovány za studenty přepínání do pole poté, co získal nepříbuzného bakalářský titul nebo jako pokrok v této konkrétní studii. Magisterský stupeň je obvykle minimální úroveň vzdělání potřebné pro práci v homeopatické polích nebo se kvalifikovat pro postgraduální studijní program.

Celkové náklady na magisterské studium bude záviset na program a instituce v chodu. Tyto tituly jsou obvykle dokončeny ve dvou až čtyřech semestrech, což může vést ke snížení nákladů ve srovnání s čtyřletým stupňů.

Homeopatické léky a ošetření jsou stále v oblibě. Původně preferované metody v většinu z Asie, západní oblasti přijímají, a požadují stále větší počet možností. Mistr v homeopatii míře může vést ke kariéře bohaté na cestování nebo nárok jednotlivce pro studium v ​​zahraničí. Odbornost v této oblasti je obvykle těžké dosáhnout, tak pracovní místa jsou obvykle dobře placená.Bezpečnost a dostupnost do značné míry závisí na regionu, ale kvalitní pracovní místa jsou k dispozici po celém světě.

Zatímco některé studijní programy jsou k dispozici v USA a Kanadě, většina významných institucí pro homeopatické studií jsou mezinárodní. Odpovídající instituci na požadovanou oblast praxe je obvykle nejlepší výchozí bod. Chcete-li najít shodu, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

read_more

filters

  • Magistr
  • Zdravotní péče
  • Alternativní medicína
  • Komplementární medicína
fields_of_study
  • Zdravotní péče (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format