Keystone logo

7 Magistr Programy v Zdravotní péče Ošetřovatelství Akutní ošetřovatelská péče 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • Zdravotní péče
  • Ošetřovatelství
  • Akutní ošetřovatelská péče
Studijní obory
  • Zdravotní péče (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Zdravotní péče Ošetřovatelství Akutní ošetřovatelská péče

Studenty nebo pracující profesionály, kteří mají vysokoškolské tituly a mají zájem o další vrstvě studia ve svém oboru často volí usilovat o postgraduální studium. Magisterský stupeň je obvykle údaj o odborné způsobilosti v určitém tématu.

Co je Master in Critical Care? Jedinci s pečovatelskou službou vysokoškoláka stupňů může postoupit svá pověření s magisterským titulem v této oblasti. Kritická péče ošetřovatelské obvykle zaměřuje na akutní a časově citlivých lékařských případech, které vyžadují specializovanou léčbu. Vzhledem k tomu, typ intenzivní péče zapotřebí často závisí na věku pacienta, mohou být programy rozděleny do neonatální, dětských a dospělých specializace. Někdy programy jsou také zaměřeny na jednotlivé typy zařízení akutní péče.

Sestry často pokračovat v intenzivní péči magisterský titul v oboru s cílem diverzifikovat své znalosti a lépe nárok na pracovní příležitosti.Zdravotní sestry, které absolvují z tohoto programu mají tendenci získat vyšší plat než ty, jen s bakalářským titulem, a tento stupeň také může sloužit jako součást předpokladů pro vstup ošetřovatelské doktorský program.

Náklady, trvání a požadavky se mohou lišit mezi jednotlivými programy a institucí. Mnoho programů, včetně těch, které se on-line kurzy, může požadovat, aby alespoň část studenta 's čas být strávenou v klinickém prostředí získat praktické zkušenosti s pacienty.

Mistr v intenzivní péči obecně poskytuje zdravotní sestry s unikátními kvalifikací, které mají být použity při akutních pečovatelských zařízení, jako je jednotkách intenzivní péče, pohotovostní oddělení, trauma center, progresivní pečovatelských center a srdeční jednotek, mezi ostatními. Vzhledem k tomu, že je často nedostatek sester intenzivní péči, jsou obvykle ve vysoké poptávce. Někteří absolventi se mohou rozhodnout přijmout další školení a stát se profesory nebo poradci.

Sestry jsou obyčejně potřebné na celém světě, a tam může být magisterské programy pro intenzivní péče s alespoň část výuky on-line k dispozici na mezinárodní úrovni. Chcete-li se dozvědět více, hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.