Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 20 MA Programy v Psychologie 2023

20 MA Programy v Psychologie 2023

overview

Ať už po pokračování bakalářského titulu nebo poté, co několik let pracuje ve zvoleném oboru, se mnoho studentů rozhodne získat titul Master of Arts. Tyto tituly se zaměřují na přesnou specializaci a většina trvá až tři roky.

Co je MA v psychologii? Při práci na tomto typu magisterského studia se studenti mohou naučit rozpoznávat a chápat chování a přirozené vlastnosti člověka. Většina programů kombinuje čas ve třídě s laboratorní praxí a praxí. Některé z tříd, které studenti mohou přijmout, mohou zahrnovat behaviorální psychologii, kognitivní otázky v oblasti psychologie a výzkumné metody.

Jedním z hlavních výhod získání MA v psychologii je to, že absolventi mohou vytvořit spojení v oblasti psychologie, což jim pomůže zajistit jejich kariéru po ukončení studia. Absolventi mohou také zlepšit své komunikační a výzkumné dovednosti, které jim pomohou vyniknout, jakmile naleznou práci ve svém oboru.

Žádní dva studenti neplatí stejnou částku, aby získali magisterský titul v oboru psychologie. Důvodem je to, že náklady se liší v závislosti na tom, zda je program osobně nebo on-line, jak dlouho program trvá a jak školka navštěvovala poplatky za každý přijatý kredit.

Existuje mnoho příležitostí, které jsou k dispozici těm, kteří si získají magisterský titul v oboru psychologie. Například absolventi mohou být schopni pracovat jako poradce v oblasti chování, psychiatrický technik, skupinový domácí koordinátor, zdravotní ředitel projektu nebo rehabilitační specialista. Některé další pracovní místa, které jsou k dispozici pro ty, kteří mají tento titul, mohou zahrnovat rodinné poradce, pracovníky ochrany dětí a školitele. Někteří absolventi také využívají svého magisterského studia jako základ pro získání doktorského titulu.

Programy v psychologii jsou k dispozici studentům po celém světě v tradičních osobních formátech a on-line. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

read_more

filters

  • MA
  • Zdravotní péče
  • Péče o duševní zdraví
  • Psychologie
fields_of_study
  • Zdravotní péče (20)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format