Keystone logo

1 Kurzy Programy v Pneumologie v Spojené království pro 2024

Filtry

Filtry

 • Kurzy
 • Spojené království
 • Zdravotní péče
 • Medicína
 • Pneumologie
Studijní obory
 • Zdravotní péče (1)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  Kurzy Programy v Pneumologie

  Co je to pulmonologie?
  Pulmonologie je studium onemocnění, které postihují plíce a dýchací systém. To zahrnuje stavy, jako je astma, CHOPN, rakovina plic a pneumonie. Pulmonologové jsou lékaři, kteří se specializují na diagnostiku a léčbu těchto stavů.

  Proč studovatPulmonologie?
  Pulmonologie se zabývá nemocemi, které mohou být extrémně oslabující a dokonce smrtící, pochopením toho, jak tyto nemoci fungují, mohou pulmonologové vyvinout lepší léčbu a nakonec zachránit životy. Plicní stavy jsou stále častější kvůli znečištění ovzduší a kouření, takže roste potřeba pulmonologů.

  Různé typy stupňů pulmonologie
  Existuje několik různých typů stupňů, které lze získat v pulmonologii. Lékař (MD) nebo lékař osteopatické medicíny (DO) může dokončit pobyt v plicní medicíně, která obvykle trvá tři roky. Po ukončení pobytu se někteří pulmonologové mohou rozhodnout specializovat se na určitou oblast oboru, jako je kritická péče pulmonologie nebo intervenční pulmonologie. Alternativně mohou studenti získat magisterský titul nebo doktorát z plicní vědy nebo jiného příbuzného oboru. Dokončení těchto programů obvykle trvá dva až čtyři roky.

  Co budu studovat během studia Pulmonologie?
  Kurikulum pro stupeň Pulmonologie se bude lišit v závislosti na konkrétním programu, který si vyberete. Můžete očekávat, že budete studovat témata, jako je anatomie a fyziologie plic, patofyziologie plicních onemocnění, diagnostické testování a postupy a možnosti léčby.

  UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

  Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.