Keystone logo

1 Kurzy Programy v Přidružená zdravotní péče v Norwalk, Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

 • Kurzy
 • Spojené státy americké
 • Zdravotní péče
 • Přidružená zdravotní péče
 • Přidružená zdravotní péče
Studijní obory
 • Zdravotní péče (1)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular study format

  Kurzy Programy v Přidružená zdravotní péče

  Norwalk se nachází ve státě Connecticut, USA. Název tohoto města je nejistý jak se někteří domnívají, že je poškozen z "Naramauke", Native American šéf ostatní se domnívají, že to je odvozeno z "Noyank", což znamená, bodu zájmu. Pár vysokoškolských zařízení sloužit městu.

  Co je to titul Allied Health?
  Titul Allied Health je typ stupně, který se zaměřuje na studium zdraví a zdravotní péče. Tento typ titulu může připravit studenty na různé kariéry v oblasti zdravotní péče, jako je například práce registrované zdravotní sestry, fyzioterapeut, nebo ergoterapeut.

  Jaké pracovní pozice mohu získat s titulem Allied Health?
  Allied Health odborníci se podílejí na diagnostice a léčbě pacientů. Pracují v různých prostředích, včetně nemocnic, kliniky, a komunitní zdravotní střediska. Mezi běžné spojenecké zdravotní kariéry patří fyzioterapeuti, ergoterapeuti, a patologové řeči.

  Proč je studium spojeneckého zdraví důležité?
  Spojeneckí zdravotničtí pracovníci hrají zásadní roli ve zdravotnickém systému. Poskytují životně důležité služby pacientům a rodinám. Studiem spojeneckého zdraví se studenti mohou naučit, jak tyto služby poskytovat bezpečně a efektivně.

  Co budu studovat během mého titulu Allied Health?
  Stupeň Allied Health poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro vstup do oblasti spojeneckého zdraví. Stupeň zahrnuje kurzy anatomie, fyziologie, lékařské terminologie a dalších předmětů souvisejících se zdravím. Tento kurz umožňuje studentům porozumět lidskému tělu a tomu, jak funguje. Kromě toho se studenti učí komunikovat s pacienty a rodinami. Tato komunikace je nezbytná pro poskytování kvalitní péče.

  USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

  Studenti si mohou vybrat jednotlivé kurzy v souladu s jejich zájmy. Studenti mohou také uspořádat sérii tříd takovým způsobem, který by mohl dosáhnout konkrétních cílů, jako je zlepšení pracovních dovedností, sleduje nové kariéry, nebo získání osvědčení nebo stupňů.