Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Kurzy Programy v Ošetřovatelství v geriatrii 2023/2024

1 Kurzy Programy v Ošetřovatelství v geriatrii 2023/2024

Přehled

Studenti, kteří se snaží získat další dovednosti, znalosti nebo odborné kvalifikace, často absolvují kurzy. Tyto učební moduly se zaměřují na specifické obory studia.

Co jsou kurzy geriatrické péče? Kurz v této oblasti učí studenty, jak se starat o potřeby starších pacientů. Obvykle se klade důraz na zlepšení celkového zdraví a zdraví. Účastníci mohou prozkoumat společné zdravotní problémy, včetně městnavého srdečního selhání, osteoporózy, artritidy, cukrovky, rakoviny a Alzheimerovy choroby. Studenti se mohou naučit vyvíjet plány péče, nabízet tipy na prevenci onemocnění, podávat léky a zajišťovat rutinní psychické a fyzické vyšetření. Kurikulum obvykle zahrnuje témata jako sociologie stárnutí, etika, změny ve stárnutí, běžné poruchy související s věkem a psychologie stárnutí.

Kritické myšlení a komunikační dovednosti se často vyvíjejí, když studenti absolvují kurzy geriatrické ošetřovatelství. Tato cenná množina dovedností jim může pomoci dosáhnout úspěchu v této oblasti. Trpělivost je dalším znakem, který mohou studenti získat, což je užitečné pro řešení osobních problémů.

Výuka a poplatky za geriatrické ošetřovatelské kurzy se mohou kdykoli změnit. Studenti se vyzývají, aby kontaktovali univerzity, když se chtějí dozvědět více o těchto výdajích.

Obecně řečeno, nárůst stárnoucí populace vyvolal vysoký požadavek na geriatrické sestry. Existuje také rostoucí potřeba dvojjazyčných sester, kteří plynule mluví anglicky a španělsky. Díky tomu mohou absolventi najít dostatek pracovních příležitostí. Ošetřovatelé pracují obvykle v obytných a pečovatelských zařízeních, kancelářích lékařů, domácích zdravotnických službách, nemocnicích a vládních agenturách. Pracovní příležitosti a mzdové tarify se liší podle geografie, úrovně vzdělání a pracovních zkušeností. Navíc se v posledních letech zvýšila konkurence v zaměstnání.

Kurzy v geriatrickém ošetřovatelství mohou vést ke kariérnímu postupu. Studenti, kteří mají zaneprázdněný životní styl, často vybírají on-line programy pro další vzdělávání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Kurzy
  • Zdravotní péče
  • Ošetřovatelství
  • Ošetřovatelství v geriatrii
Studijní obory
  • Zdravotní péče (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory