Keystone logo

1 Kurzy Programy v Zdravotní péče Ošetřovatelství Ošetřovatelství v geriatrii 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Zdravotní péče
  • Ošetřovatelství
  • Ošetřovatelství v geriatrii
Studijní obory
  • Zdravotní péče (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

Kurzy Programy v Zdravotní péče Ošetřovatelství Ošetřovatelství v geriatrii

Studenti, kteří se snaží získat další dovednosti, znalosti nebo odborné kvalifikace, často absolvují kurzy. Tyto učební moduly se zaměřují na specifické obory studia.

Co jsou kurzy geriatrické péče? Kurz v této oblasti učí studenty, jak se starat o potřeby starších pacientů. Obvykle se klade důraz na zlepšení celkového zdraví a zdraví. Účastníci mohou prozkoumat společné zdravotní problémy, včetně městnavého srdečního selhání, osteoporózy, artritidy, cukrovky, rakoviny a Alzheimerovy choroby. Studenti se mohou naučit vyvíjet plány péče, nabízet tipy na prevenci onemocnění, podávat léky a zajišťovat rutinní psychické a fyzické vyšetření. Kurikulum obvykle zahrnuje témata jako sociologie stárnutí, etika, změny ve stárnutí, běžné poruchy související s věkem a psychologie stárnutí.

Kritické myšlení a komunikační dovednosti se často vyvíjejí, když studenti absolvují kurzy geriatrické ošetřovatelství. Tato cenná množina dovedností jim může pomoci dosáhnout úspěchu v této oblasti. Trpělivost je dalším znakem, který mohou studenti získat, což je užitečné pro řešení osobních problémů.

Výuka a poplatky za geriatrické ošetřovatelské kurzy se mohou kdykoli změnit. Studenti se vyzývají, aby kontaktovali univerzity, když se chtějí dozvědět více o těchto výdajích.

Obecně řečeno, nárůst stárnoucí populace vyvolal vysoký požadavek na geriatrické sestry. Existuje také rostoucí potřeba dvojjazyčných sester, kteří plynule mluví anglicky a španělsky. Díky tomu mohou absolventi najít dostatek pracovních příležitostí. Ošetřovatelé pracují obvykle v obytných a pečovatelských zařízeních, kancelářích lékařů, domácích zdravotnických službách, nemocnicích a vládních agenturách. Pracovní příležitosti a mzdové tarify se liší podle geografie, úrovně vzdělání a pracovních zkušeností. Navíc se v posledních letech zvýšila konkurence v zaměstnání.

Kurzy v geriatrickém ošetřovatelství mohou vést ke kariérnímu postupu. Studenti, kteří mají zaneprázdněný životní styl, často vybírají on-line programy pro další vzdělávání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.