Keystone logo

4 Kurzy Programy v Zdravotní péče Medicína Kardiologie 2024

Filtry

Filtry

  • Kurzy
  • Zdravotní péče
  • Medicína
  • Kardiologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Kurzy Programy v Zdravotní péče Medicína Kardiologie

Kurz je typ studia typicky pořízena maturanty. Kurzy nabízejí studentům další školení v určitém předmětu nebo oboru.

Co je to samozřejmě v kardiologii? Jedná se o kurz, který je zaměřen na proces diagnostiky, léčby a zjišťování příčin poruch srdečního účely. Studenti se seznámí s běžnými problémy, jako je ischemická choroba srdeční, srdeční vady, srdeční selhání a chlopenní srdeční choroby. Oni také zjistit, jak obezitu a stres má vliv na kardiovaskulární systém. Tato studie představuje účastníky s diagnostické testy a chirurgických postupů používaných v oboru, jako je EKG, Echokardiogramy a angioplastice. Předměty zahrnují chemie, anorganické chemie, biologie, fyzika, stejně jako lék na předpis a řízení dávkování.

Kardiologie studenti získat cenné teoretické a praktické dovednosti. Naučí se diagnostikovat, léčit a předcházet nemocem, které postihují srdce, tepny a žíly.Studentům rozvíjet silné interpersonální dovednosti, rozhodovací schopnosti, sebedůvěru a schopnost pracovat pod vysokým tlakem situace.

Mezi faktory, které určují náklady na kurzu patří zemi a školu. Kontaktujte přijímací kancelář a požádat o poplatcích, výuka, stipendia a finanční pomoc.

Jejich kariéry v kardiologii vyžaduje pokročilé vysokoškolské vzdělání, které zahrnuje získání bakalářského 's stupně a plněním lékařskou školu. Dalším krokem je získání lékařskou licenci a díky zapojení do vnitřního lékařství pobytu po dobu tří let. Toto je následované získání certifikátu kardiologie a dokončovací tří- až čtyřletého společenství. Pole kardiologie nabízí možnost specializovat se v oblastech, jako je intervenční kardiologii, poruchy srdečního rytmu, kardiovaskulární imaging, kardiovaskulární ultrazvukem a nukleární kardiologie.

On-line třídy pomoci studentům dosáhnout jejich akademických cílů z kdekoli na světě. Existují akademické instituce, které usnadňují pro vytížené profesionály získat potřebné školení a vzdělávání. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.