Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 9 Kurzy Programy v Epidemiologie 2023

9 Kurzy Programy v Epidemiologie 2023

Přehled

Kurz je termín používaný k popisu vyššího vzdělávacího programu studia nebo jednu třídu převzal dobu semestrální nebo školního roku. Programy typicky trvat několik měsíců až několik let v závislosti na úrovni stupně požadován.

Možná se divíte, co je to kurz v epidemiologii? Epidemiology je studium šíření nemocí mezi lidskými a někdy populací zvířat. Studenti se obvykle studovat míra výskytu statistiky, symptomy, léčbu, a plány prevence pro různé nemoci, parazitů a mikrobů. Po absolvování kurzů, jako je epidemiologický výzkum, zranění a prevence násilí, statistiky, biologie, otázky životního prostředí na zdraví, klinického epidemiologie a diagnostických testů budou studenti obvykle nutné k dokončení laboratorní práce, diplomové nebo disertační práce, nebo stáž v oboru.

Studenti, kteří získají dovednosti přes epidemiologické samozřejmě mají tendenci vidět mnoho výhod kariéry.Budoucnost prevenci a léčbě onemocnění závisí na nových lidí přicházejících do pracovní síly. Toto odvětví oblasti zdravotnictví roste, otevírá mnoho pracovních příležitostí, obvykle dobře placená, pro absolventy.

Vybudováním epidemiologického samozřejmě nemá nastavenou náklady a poplatky se liší mezi školami a zeměmi. Vždy je důležité, aby studenti spojit se školami, které se chtějí zúčastnit pro přesné výuku a informace poplatku.

Mnoho absolventů programů kurzu vyšší úrovně stávají epidemiologů a práce v různých oblastech lékařského výzkumu. Kontrolní agentury nemoc, výzkum nemocnice, a vojenské lékařské obory jsou největšími zaměstnavateli epidemiologové. Ti, kteří chtějí pracovat přímo s lidmi, se může rozhodnout, aby se stal komunitních zdravotníků nebo zdravotní pedagogům v soukromých i veřejných agentur. Ostatní absolventi najít práci naplňující v administraci v oblasti veřejného zdraví nebo vedení.

Školy na celém světě nabízejí kurzy v epidemiologii, a to jak v tradičních třídě nastavení a online. Vyberte si instituci, která odpovídá vašim profesní cíle a životní styl. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Kurzy
  • Zdravotní péče
  • Globální zdravotní péče
  • Epidemiologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát