KU Leuven

Úvod

Inspirující vynikající

KU Leuven je instituce pro výzkum a vzdělávání s mezinárodním působením. Všechny programy na této univerzitě jsou založeny na inovativním výzkumu jejích vědců a profesorů.

KU Leuven patří mezi 50 nejlepších univerzit na světě!

Od renesanční filozofie po špičkovou nanotechnologii: jako jedna z nejstarších evropských univerzit se KU Leuven pyšní dlouhou tradicí průkopnického výzkumu a vysoce kvalitního vzdělávání.

Studie

Potenciální studenti

Jako jedna z předních evropských výzkumných univerzit nabízí KU Leuven celou řadu studijních programů založených na výzkumu. Stupeň od KU Leuven je vysoce ceněný po celém světě, což vám dává konkurenční výhodu.

Současní studenti

Bez ohledu na to, na jakém kampusu jste, máte k dispozici poměrně málo zařízení. Naše služby pro studenty vám poradí v oblasti bydlení, studia a stipendií. Nabízejí také sportovní a kulturní aktivity.

Proč KU Leuven

KU Leuven je jednou z nejvyšších a nejznámějších univerzit v Evropě. Může se pochlubit dlouhou tradicí průkopnického výzkumu a vysoce kvalitního vzdělávání. Ale KU Leuven má i několik dalších silných stránek.

Programy

KU Leuven nabízí různé typy programů, včetně bakalářských a (pokročilých) magisterských programů, kurzů dalšího vzdělávání a překlenovacích programů.

Fakulty

Vzdělávání je organizováno 15 fakultami, rozdělenými do tří skupin: humanitní a společenské vědy; Věda, strojírenství a technologie; a biomedicínské vědy. Řada fakult nabízí programy na různých místech ve Flandrech a Bruselu.

Vzdělání

KU Leuven apeluje na představu studentů o budoucnosti. Univerzita přispívá k osobnímu rozvoji studentů ak tomu, jak chtějí formovat společnost.

Organizace

KU Leuven se věnuje vzdělávání a výzkumu téměř ve všech oblastech. Jeho patnáct fakult nabízí vzdělání, zatímco výzkumné činnosti organizují katedry a výzkumné skupiny. Tyto fakulty a katedry jsou zase seskupeny do tří skupin: humanitní a sociální vědy , věda, inženýrství a technologie (SET) a biomedicínské vědy . Každá z těchto skupin má doktorskou školu pro své doktorské vzdělávací programy.

KU Leuven může pochlubit čtrnácti areály rozloženými po 10 městech ve Flandrech.

HOMEPAGE KU Leuven

Akreditace

Místa

  • Oude Markt 13 - bus 5005, 3000, Leuven

Otázky