Keystone logo
Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Zuyd University of Applied Sciences

Úvod

Umístění

Najdete Zuyd Univerzita aplikovaných věd v nejjižnější části Nizozemska, zaklíněný mezi Německem a Belgií. Objev této křižovatce zemí, kultur a jazyků, ve kterých mezinárodní a živé výukové prostředí čeká. Evropská hlavní města Amsterdamu, Bruselu, Londýně a Paříži jsou na dosah ruky.

vynikající školení

V Zuyd, můžete se těšit na získání své mezinárodní kariéru zaděláno na skvělý start. Obdržíte vynikající školení pro vedoucí nebo manažerské pozici. Metoda učení Zuyd projekt na bázi umožňuje pracovat v malých skupinách nejvýše 15 studentů, s podporou tutorem. Tato metoda doporučuje, aby se aktivně podílet na skupinových diskusí a zvýšit svůj problém řešit dovednosti.

Drobný a osobní

Zuyd nabízí v malém měřítku intimní prostředí k učení se všemi výhodami větší instituce. Přesto, že je jedním z největších UAS v zemi, ve všech fakult Zuyd jsou relativně malé, uzavřené pletené komunity, kde najdete osobní a přátelskou atmosféru. Přednášky jsou interaktivní, s prostorem pro osobní vedení, jakož i svobodu vyvinout do kvalifikované a kreativní profesionální.

Místa

  • Brusselseweg 150, 6217 HB, Maastricht

Otázky