Keystone logo
Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Western University Faculty of Health Sciences

Úvod

Fakulta zdravotnických věd Západní univerzity nabízí řadu vysokoškolských, postgraduálních, profesionálních a online programů, které mají studentům pomoci dosáhnout jejich akademických cílů. Západní univerzita, která se řadí mezi 1 % nejlepších vysokoškolských institucí po celém světě, se sídlem v Londýně, Ontariu, Kanada, je jednou z nejvýznamnějších výzkumných univerzit v Kanadě.

Naše instituce je v roce 2024 celkově na 114. místě (QS) na světě, mezi 50 nejlepšími univerzitami na světě z hlediska míry zaměstnanosti absolventů, kanadskou univerzitou, která je členem U15, a na 8. místě na světě za udržitelnost. S naším závazkem vytvořit na naší fakultě spravedlivé, rozmanité a inkluzivní vzdělávací prostředí, Western Health Sciences vítá studenty z celého světa do Londýna/Ontaria. Nejoblíbenější magisterské programy Western Health Sciences ; Fyzikální terapie, ergoterapie a praxe pokročilé zdravotní péče nyní vítají více zahraničních studentů.

Fyzikální terapie a pracovní terapie jsou dva z nejoblíbenějších programů v Kanadě v kombinaci s našimi novými a jedinečnými online magisterskými programy na Advanced Health Care Practice, poskytují studentům, kteří chtějí ve zdravotnictví prosperovat, širokou škálu možností postgraduálního studia, ze kterých si mohou vybrat. Přihlaste se ještě dnes na postgraduální programy Western Health Sciences Fakulta zdravotnických věd Western University nabízí řadu vysokoškolských, postgraduálních, profesionálních a online programů, které mají studentům pomoci dosáhnout jejich akademických cílů. Západní univerzita, která se řadí mezi 1 % nejlepších vysokoškolských institucí po celém světě, se sídlem v Londýně, Ontariu, Kanada, je jednou z nejvýznamnějších výzkumných univerzit v Kanadě.

Naše instituce je v roce 2024 celkově na 114. místě (QS) na světě, mezi 50 nejlepšími univerzitami na světě z hlediska míry zaměstnanosti absolventů, kanadskou univerzitou, která je členem U15, a na 8. místě na světě za udržitelnost. S naším závazkem vytvořit na naší fakultě spravedlivé, rozmanité a inkluzivní vzdělávací prostředí, Western Health Sciences vítá studenty z celého světa do Londýna/Ontaria. Nejoblíbenější magisterské programy Western Health Sciences ; Fyzikální terapie, ergoterapie a praxe pokročilé zdravotní péče nyní vítají více zahraničních studentů.

Fyzikální terapie a pracovní terapie jsou dva z nejoblíbenějších programů v Kanadě v kombinaci s našimi novými a jedinečnými online magisterskými programy na Advanced Health Care Practice, poskytují studentům, kteří chtějí ve zdravotnictví prosperovat, širokou škálu možností postgraduálního studia, ze kterých si mohou vybrat. Přihlaste se ještě dnes na postgraduální programy Western Health Sciences , abyste se stali fyzickým nebo pracovním terapeutem, nebo se zdokonalte v našich jedinečných online magisterských programech jako zdravotnický pracovník.

Mise a vize

Naše vize

Být světovým lídrem ve výzkumu a vzdělávání ve zdravotnictví.

Naše mise

Prostřednictvím transformativního výzkumu a vzdělávání uvolníme inovativní nápady a příležitosti, které umožňují žít ve zdraví po celý život.

Vlastnosti kampusu

Campus Safety

Bezpečnost zaměstnanců, vyučujících a studentů je pro Western nanejvýš důležitá. Ať už je to Special Constable Service, Fire Safety, Student Emergency Response Team nebo Western Foot Patrol, Western má služby, které mají pomoci udržet kampus bezpečným místem pro učení, práci a hraní.

Kluby a asociace

Western má širokou škálu klubů a asociací, ke kterým může patřit. Ať už se chcete připojit k více než 9 500 dalším studentům v jednom ze 180 různých klubů na akademické půdě, nebo pokud jste zaměstnanci či učitelé ve Western, existuje způsob, jak se každý cítit propojený.

Rozmanitost

Rozmanitost je jedním z klíčů k úspěchu Westernu. V průběhu let komunita kampusu vytvořila více než 60 klubů a studentských skupin a zahájila politiku zaměstnanosti a služby, které jsou navrženy tak, aby pomáhaly povzbuzovat a podporovat bohaté a inkluzivní prostředí Západu. Univerzita se zavázala poskytovat kulturně citlivé a inkluzivní služby všem studentům, vyučujícím a zaměstnancům a zároveň přijmout multikulturalismus, který definuje tělo našeho kampusu.

Podpora rodiny

Western je hrdý na to, že podporuje členy naší kampusové komunity, kteří mají rodiny. Zavázali jsme se poskytovat ubytování, jak je uvedeno v Kodexu lidských práv Ontaria. Tato stránka nastiňuje několik zdrojů specifických pro rodinu, které jsou k dispozici v celém areálu pro jednotlivce, kteří se potřebují věnovat potřebám své rodiny.

Jídlo a stravování

Western má v kampusu mnoho míst k odpočinku a jídlu. Existuje 28 Campus Eateries ve 12 různých budovách včetně 22 kaváren s populárními národními značkami java. Ať už hledáte něco rychlého na cestě do třídy nebo formální atmosféru, kterou vezmete s kolegou na pracovní oběd, ve Westernu najdete kvalitní stravovací služby.

Doprava a parkování

Pohyb po kampusu je snadný, ale zaměstnanci, studenti, učitelé a návštěvníci vždy hledají další informace o této životně důležité službě. Z této stránky můžete získat přístup k parkování v kampusu, informace o parkovacích povoleních – a dokonce zjistit, jak v případě potřeby platit pokuty za parkování.

  Přijímací řízení

  Obecně se jedná o informace, které používáme k vyhodnocení vaší žádosti:

  • Váš celkový výkon ve vašem nejnovějším učebním plánu
  • Jak si vedete v kurzech požadovaných pro váš program
  • Jakékoli volitelné nebo požadované doplňkové formuláře
  • Vaše úroveň znalosti anglického jazyka

  Jak proces funguje

  Obecně platí, že toto jsou kroky, které provedete, abyste se přihlásili do Western:

  • Zužte výběr programů
  • Odešlete svou žádost na OUAC
  • Vytvořte si účet Student Center
  • Zaznamenejte si všechny termíny do kalendáře
  • Odeslat hodnocení
  • Odešlete doplňkové formuláře
  • Počkejte na přijetí rozhodnutí o přijetí

  Mezinárodní požadavky na maturitu

  Budeš potřebovat:

  • Kompletní IB diplom, včetně:
   • Teorie poznání a rozšířená esej
   • Absolvuje alespoň šest předmětů (tři na vyšší úrovni)
   • Minimální celková známka 27 (včetně rozšířené eseje a TOK)
   • Žádná známka menší než 4 v žádném kurzu
   • Požadované kurzy pro váš program

  Jak se přihlásit

  Přístup k aplikaci

  Přístup k aplikaci Western University Graduate Application vyžaduje jednu ze dvou sad přihlašovacích údajů:

  Možnost 1: Nikdy předtím neplatilo pro Western?

  Pokud jste se nikdy nehlásili na Western University, budete vyžadovat dočasný účet Western Applicant Account. Dočasný účet Western Applicant Account (login, heslo) lze vytvořit na úvodní stránce aplikace. Klikněte na tlačítko Vytvořit účet a vyplňte požadované údaje.

  Možnost 2: Vztahuje se dříve na Western?

  Pokud jste se již dříve přihlásili na Western, dostali jste Western Student Identity (přihlašovací jméno, heslo). K přihlášení do Studentského centra a vytvoření nové přihlášky pro absolventy západní univerzity můžete použít aktivní Western Student Identity. Pokud potřebujete znovu aktivovat svou Western Student Identity, postupujte podle kroků uvedených na domovské stránce Studentského centra.

  Požadavky na přijetí

  Níže jsou uvedeny minimální požadavky na přijetí stanovené školou pro postgraduální a postdoktorandské studium. Přečtěte si prosím tyto informace, abyste se ujistili, že jste připraveni se znalostmi nezbytnými k úspěchu ve svých vzdělávacích aktivitách.

  Nezapomeňte navštívit webové stránky specifické pro daný program, na které se chcete přihlásit, protože každý absolventský program může mít specifické požadavky na přijetí, včetně vyšších průměrů, než je minimum.

  Magisterské programy

  Uchazeči musí mít čtyřletý titul z akreditované univerzity. Škola postgraduálního a postdoktorského studia vyžaduje alespoň 70% průměr napříč kurzy přijatými v posledních dvou ročnících prezenčního studia. O rovnocenné kvalifikaci lze uvažovat na základě standardů oboru nebo profese.

  Doktorské programy

  Žadatelé musí mít magisterský titul nebo ekvivalent z univerzity, vysoké školy nebo institutu a musí poskytnout důkaz o výzkumném potenciálu. Škola postgraduálního a postdoktorského studia vyžaduje minimálně 70% průměr v magisterském studiu, jak stanoví škola postdoktorandského a postdoktorského studia.

  Znalost anglického jazyka

  Žadatelé, jejichž mateřským jazykem není angličtina, musí prokázat svou odbornost v používání anglického jazyka uspokojivým* úspěchem za poslední dva roky v jednom z následujících:

  • Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). Minimální přijatelné skóre je 86, přičemž žádné individuální skóre není nižší než 20 pro internetovou verzi nebo 550 pro verzi na papír a tužku, ačkoli některé programy vyžadují vyšší minimální skóre. [ID TOEFL společnosti Western je 0984].
  • Mezinárodní testovací služba anglického jazyka (IELTS). Minimální přijatelné skóre je 6,5 z 9. IELTS je nabízen v šesti testovacích centrech v USA a ve třech v Kanadě.
  • Test angličtiny Duolingo. Uchazeči musí dosáhnout minimálního skóre 115.
  • Kanadské akademické hodnocení angličtiny (CAEL Assessment). Minimální přijatelné skóre je 60. Hodnocení CAEL je nabízeno v několika zemích po celém světě a také v Kanadě.
  • Centrum západní angličtiny. Podmínkou je úspěšné absolvování úrovně High-Advanced.
  • Program ESL Fanshawe College. Požadavkem je absolvování úrovně 10, angličtina pro akademické účely, s minimálně 80 % ve všech složkách.

  Programy na Western mohou vyžadovat vyšší minimální skóre než ty, které jsou uvedeny výše, nebo nemusí akceptovat všechny výše uvedené testy nebo jazykové programy pro přijetí; pro informace kontaktujte přímo absolventský program.

  Studenti, kteří jsou povinni předložit důkaz o znalosti angličtiny, se musí sami zařídit, aby napsali TOEFL, IELTS nebo CAEL a nechali si oficiální výsledky zasílat testovací agenturou přímo na School of Graduate and Postdoctoral Studies. Tito absolventi programu ESL na Fanshawe College musí poskytnout oficiální doklad o absolvování studia.

  Stipendia a financování

  Státní půjčky a granty

  Půjčky

  Půjčka je finanční podpora, kterou splácíte ve splátkách po ukončení studia. Podívejte se na tyto půjčky, pokud jste:

  • Žijící v Ontariu
  • Z jiné provincie v Kanadě
  • Studium na částečný úvazek
  • Jdeme na výměnu
  • Potřebuje další podporu kvůli zdravotnímu postižení, péči o děti nebo nízkému rodinnému příjmu

  Ontario Učte se a zůstaňte Grant

  Grant vracet nemusíte, pokud splníte podmínky. Ontario Learn and Stay Grant poskytuje finanční prostředky studentům ošetřovatelství na Western, pokud se zavážou pracovat v regionu Londýna po určitou dobu po ukončení studia. Grant pokryje vaše školné, učebnice a další náklady na vzdělávání.

  Stipendia jsou ocenění za akademické nebo jiné úspěchy. Například:

  • Western's Admission Scholarship Program – na základě vašeho průměru střední školy. Jste za to automaticky považováni.
   • Western's přijímací stipendium pro černé a domorodé studenty – na základě vašeho středoškolského průměru. Jste automaticky zvažováni, ale nejprve se budete muset identifikovat jako černoch nebo domorodý.
   • Národní stipendijní program – pro všestrannou dokonalost. Získejte až 72 000 $!
   • Pět vstupních stipendií prezidenta Jamese Jenkinse v hodnotě 50 000 $ pro černé studenty.
   • Jedno národní stipendium Neen Hodgins v hodnotě 80 000 $ pro studenty umění a humanitních věd.
   • Schulich Leader Scholarships – až 100 000 $ na studium předmětů vědy, technologie, inženýrství a matematiky (STEM).
   • Vstupní stipendia Fakulty umění a humanitních studií – automatické stipendium ve výši 2 000 $ nebo 2 500 $ v závislosti na průměru vašeho přijetí.

  Stipendia a pracovní studium

  Stipendia a práce Studijní programy doplňují finanční prostředky pro studenty ve finanční nouzi.

  Stipendium: finanční podpora, kterou nevracíte, stejně jako stipendium. Kromě toho, že stipendia jsou zcela založeny na finanční potřebě. Přihlásíte se o ně.

  Pracovní studium: není vaše průměrná práce na částečný úvazek. Jedná se o konkrétní práce na částečný úvazek na akademické půdě, které nabízejí flexibilitu kolem vašeho studia.

  Studentské přijímací stipendium mimo provincii

  Pokud přijíždíte do Western z jiné provincie, můžete získat 3 000 $ na financování studia. Pokud jste z Québecu, můžete získat minimálně 4 000 $. Žádost o přijímací stipendium.

  Žebříčky

  • Western Rankings 114 z téměř 1 500 univerzit po celém světě Na základě hodnocení QS World University 2024
  • Západní v top 10 z 1 705 univerzit v globálním žebříčku udržitelnosti
  • Western uznáván jako jedna z 20 nejlepších světových univerzit v nových globálních žebříčcích udržitelnosti
  • Western slouží k udržitelnosti bydlení
  • Western postoupil v žebříčku QS World University Rankings

  Místa

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 3K7, London

  • London

   Richmond Street, 1151, N6A 5B9, London

  Otázky