Keystone logo
West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

West Georgia Technical College

Úvod

West Georgia Technical College slouží rostoucím potřebám zemí Carrolla, Cowety, Douglase, Haralsona, Hearda, Meriwetheru a Troupa. Vysoká škola se snaží poskytovat vynikající vzdělávací příležitosti v rámci svých komunit služeb a stát se lídrem v rozvoji partnerství mezi těmito vzdělávacími zdroji a obchodem a průmyslem.

Jako člen Technical College System of Georgia, West Georgia Technical College se zavázala poskytovat dokonalost v obou fyzických zařízeních určených pro studenty a kvalifikované fakulty připravené pracovat se studenty. Věříme v partnerství mezi fakultou a studenty, kteří sdílejí odpovědnost za učení.

West Georgia Technical College i nadále přímý vliv na ekonomický rozvoj oblasti poskytováním kvalifikované pracovní síly pro nové i stávající zaměstnavatele. Rozvíjející se z široké škály nabídek certifikátů, diplomů a titulů se West Georgia Technical College snaží poskytovat školení a rekvalifikace osob, přenos nových technologií do podniků a průmyslových odvětví a komunitní podpůrné služby.

Místa

  • Carrollton

    Newnan Road,997, 30116, Carrollton

    Otázky