Keystone logo
Welch College

Welch College

Welch College

Úvod

O Welch College je vlastněna a provozována společností National Association of novokřtěnců svobodné vůle a je řízen správní radou volených tohoto sdružení. Vysoká škola souhlasí s víry a praxe uvedenými v svobodná vůle Baptist Pojednání.

Národní sdružení novokřtěnců svobodné vůle založila školu jako svobodná vůle Baptist Bible College v roce 1942. Pedagogická rada Národní asociace vybral Nashville jako ideální místo pro nové školy, centrálně umístěný mezi hlavními centry denominační obyvatelstva v jihovýchodní, jihozápadní a Midwest.

Pedagogická rada zvolena Georgia nativní Linton C. Johnson jako první prezident vysoké školy, kterou zastával za 34 let. Ministerstvo dr Johnson a jeho manželka Ruth byla singulární vlivu na utváření charakteru vysoké školy, její sponzorské označení, a jeho teologické vyjádření ve dvacátém století. Pod jeho vedením se škola přestěhovala z rodící biblickou školu ke komplexnímu, akreditované Bible vysoká škola s mnoha nových budov a studijních programů.

Vysoká škola zakoupit jednu budovu na Richland Avenue v historické čtvrti Richland-West End, který se později stal známý jako Davidson Hall. Osm studentů tam shromáždili v roce 1942, který zahrnuje původní studentský sbor. Původní fakulty a zaměstnance číslované čtyři, včetně takových osobnosti jako Laura Belle Barnard, JR Davidson, a Henry Melvin. Původně dvouletý instituce, vysoká škola přidal třetí ročník v roce 1949 a čtvrtý rok v roce 1950 a stal jejím prvním bakalářské tituly na pět seniory v roce 1951.

V roce 2012 škola změnila svůj název na Welch College znamenat její vývoj do komplexnější křesťanské koleji. Vysoká škola je jmenována pro Johna L Welch a jeho manželky Marie. Welch byl vůdčí postava v sdružující východní a západní novokřtěnců svobodné vůle ke stanovení Národní sdružení novokřtěnců svobodné vůle v roce 1935 poté, co sloužil jako první moderátor a sekretářka vzdělání tohoto sdružení.

Kromě Dr. LC Johnson, Welch College byla vedl o čtyři prezidenty: LR Ennis (1944-1947), Dr. Charles A. Thigpen (1979-1990), Dr. C. Thomas Malone (1990-2002), a Dr. J. Matthew Pinson (2002-dosud). Dnes College zapíše asi 315 studentů ročně z přibližně 22 států a několika mezinárodních zemích.

studentský život Společenství - Jsme lépe spolupracovat Je to vzrušující čas, aby se na Welch College, kde vzdělávání se skládá z více než kurzů a učebnic. Ačkoli většina studentů bude mít opustil rodinu, když sem bude uzavřenou komunitou kolegia umožnit jim, aby se cítili jako doma. Fakulta a zaměstnanci jsou přátelští a přístupný, a četné studentské organizace-včetně různých ministerstev skupin, spolků, intramurálními činnosti, dramatických a hudebních skupin a další, poskytnout studentům mnoho příležitostí k rozvoji smysluplné vztahy, které vydrží po celý život.

Na Campus Aktivity Block Party Block Party je vysoká škola rodinný piknik, který se koná v pátek ve druhém úplném týdnu každého zimního semestru. Piknik následuje campus klubu průvodu, her a zábavy.

Rush Noční Rush noc se stane v pátek třetího celý týden každého zimního semestru. Čtyři pánské kluby (APHA Chi Omega Society, John Bunyan Society, Pi Gamma Chi společnost, a William Jennings Bryan Society), čtyři ženské kluby (Christina Rossetti Society, Elizabeth Barrett Browning Society, Louisa Mae Alcott společnost, a Charlotte Bronte Society) a Rada Commuter soutěžili od začátku semestru pro členy. Noc je plná videa komedií vytvořenými kluby, kteří dělají poslední pokus přesvědčit nové studenty se připojit k jejich organizaci. Událost končí v posilovně, kdy jsou noví studenti umístěny v polovině soudu a vzhledem k tomu dvě minuty na "horečky" na jejich zvolené klubu. Každý student se očekává, že připojí jeden z klubů, které bude členem, zatímco oni navštěvují Welch College. Tyto kluby pomoci dát každému člověku smysl pro sociální místo, účelu a sounáležitosti na naší škole.

Film Festival Welch Welch filmový festival je každoroční událost, která byla zahájena v roce 2008 jako prostředek na podporu rozvoje a zhodnocení videography jako umělecká forma a ministerstvo nástroj. Festival je otevřen i na zápisy ze skupin církevní mládeže, absolventy a členové rodiny Welch College. Ceny jsou uvedeny za nejlepší film, nejlepší výkon, Best in technickou hodnotu a ostatních kategorií podle uvážení rozhodčích. Kliknutím na název festivalu výše pro více informací.

Junior / Senior Banquet Každý rok třída junior organizuje formální banket a zábavu na počest Senior třídu. Tam je poplatek zúčastnit.

Service Společenství krevní pohony Dvakrát nebo třikrát ročně naši schopnost, osazenstva, a studentský sbor podílet se na on-kampusu v krvi pohony. Červený kříž pošle mobilní tým přímo na místě u těchto událostí. Welch College má pověst v Nashvillu jako jeden z nejlepších na obyvatele dávání univerzitách.

Super Bowl of Caring Každý rok před Super Bowl, naší škole kluby soutěžit o to, kdo může sbírat co nejvíce plechovek jídla. Ve spolupráci s Super Bowl péče organizace, oni jsou pak věnovány na druhé sklizně, které mají být distribuovány potřebným rodinám v naší komunitě.

projekt dýně Projekt dýně se koná 31. října každého roku, není-li den je neděle. Jako dosah ke komunitě, studentský sbor pořádá mini-karneval jako festival alternativu pro všechny děti, které mohou chtít zúčastnit. Campus kluby fungují stánky. Stovky místních církevní mládeže a sousedství děti i dospělé obvykle docházejí.

Duchovní formace Dny Prayer Jedinečnou charakteristikou Welch College je správa, schopnost, osazenstva, a studentský sbor, který vyčleňuje další aktivity jeden den každého semestru, aby se modlil. I když jsme své srdce obrátili k Bohu víc než jednou za semestr, my nyní den modliteb za čas soustředit se na požehnání Páně a požádat o jeho intervenci v našich životech.

Uvidíme se na pólu Naviděnou na pólu (SYATP) je každoroční setkání křesťanské studenty všech věkových kategorií na stožáru před jejich místní školy modlitby, bible četby a kostelní písně zpěvu během časných ranních hodinách před začátkem školy. K této události dochází každou čtvrtou středu v září.

Studentské Probuzení Typicky, Rada Student bude plánovat události, jako je oživení služeb studenta-vedl, období modlitbu a půst nebo koncerty modlitby, aby naléhala na sobě směrem k větší angažovanosti k Božímu vedení a poslušnost Jeho Slovu.

Vývoj Vedení Leadership Training Rezidentní asistenti, členové studentské rady, studentské mentory a vedoucí SpirituaLife za sebou týden brzy na zimním semestru po dobu intenzivní trénink. Mají také příležitost k praktické aplikaci těchto služebník-leader dovedností, které pomohou nové studenty během prváku orientace, týden před zahájením vysokoškoláků. Brush-up školení pak pokračovat po celý rok.

Tennessee meziuniverzitní státní legislatura (TISL) Welch College podporuje Tennessee State meziuniverzitní Legislature (TISL) o obeslání z studentské rady na svých výročních deliberativní zasedání o legislativním patře státní kapitál. Náš zástupce vyhrál "Nejlepší senátora" ocenění na podzim roku 2011.

Online Learning Vydělejte si titul odkudkoliv Jste schopni vážně uvažovat o přemístění ke studiu jako areálu studenta Welch College? Žádný problém! Welch College může přijít na místo, kde jste, pokud máte dobré připojení k internetu.

To je ideální program pro dospělé, kteří se ocitnou již péči o rodinu, kostel, zaměstnání nebo kariéru. Mohou pracovat na stát účinnější církevní nebo obchodních pracovníky, aniž by bylo nutné přerušit své současné povinnosti.

Pokud máte stejný závazek věrnosti, dokonalost a služby ve všech věcech, pak bychom měli mluvit! Náš program je akreditován, stejně jako program areálu. Věrnost Božímu slovu ve všech věcech, ve všech kurzech, mezi všemi studenty a všechny fakulty. To je Welch College, na akademické půdě nebo online.

Místa

  • Nashville

    3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205, 37205, Nashville

    Otázky