Keystone logo

Visible Music College

A logo

Úvod

VISION PROHLÁŠENÍ

Viditelné Music College je globální, duchovní společenství hudebníků, techniků, obchodní profesionály a pedagogy sloužící církve a společnosti s naší kolektivní energii a talentu, které podporují prostředí kreativity, uctívání a inovací v oblasti umělecké snahy k Boží slávě.

POSLÁNÍ

Viditelné Music College cvičí a vybavuje hudebníky, techniky a odborníky v oblasti obchodu v řemesle a křesťanský charakter, pro efektivní službu v hudebním průmyslu a v církvi.

SPIRITUAL | PROFESSIONAL | AKADEMICKÝ.

Viditelné Music College je u křižovatky duchovní, odborných a akademických. Naše tři bakalářské studijní programy nabízejí přísné vzdělání v hudebním průmyslu, hudební produkce a hudební vystoupení, vybavování našich studentů pro efektivní službu v hudebním průmyslu a církve. Jsme přesvědčeni, že křesťanští hudebníci, producenti, manažeři a profesionálové musí být dobře vyvinuté, stejně tak v těchto třech oblastech, aby si úspěch v životě, kariéru a služby. Naše záměrně malé umělec komunity jsou zaměřeny na vyváženém duchovní, odborné a akademické růst.

GLOBAL

Unikátní ve vysokém školství

Zahájena v Memphis, Tennessee v roce 2000, vize denního Music College je jedinečná ve vysokoškolském vzdělávání. Důraz je kladen na vytvoření malých, úmyslné umělec komunity po celém světě, které zdůrazňují růst ve třech hlavních oblastech: duchovní, odborných a akademických.

Viditelné rozšířen na Chicagoland v roce 2014 a Dallasu v roce 2015 jako součást prezident a zakladatel Ken Steorts' x 2020 2020 vize - 20 míst v 20 městech sloužících 2.020 studentů do roku 2020. Od Sarah Simmons (NBC Hlas) a indie miláčci Carolina Story, Viditelné absolventi jsou na grafech, ve studiu a dělat dopad v kostele.

Academic Přehled

Viditelné Music College je integrovaný výcvik zkušenost, která přímo vybízí studenty, aby duchovně růst, profesionálně a akademicky během akreditovaného bakalářského studijního programu. Každý studijní program obsahuje jádro z Bible, teologie a ministerstva kurzů. Integrita spirituality studenta je základní pro profesní rozvoj, jak Písmo informuje, jak se vztahují ke Stvořiteli a Jeho stvoření, zvláště, jak jeden by měl reagovat na Stvořitele pozvání k promyšlené, kreativní, a modlitbou působení v hudebním průmyslu a kostel , Oba duchovní a profesní rozvoj jsou zdůrazněny pomocí důsledného vysokoškolské úrovni osnov.

Filozoficky se „Proč“ (spiritualita) předchází „Co“ (profese) a „Jak“ (akademici), Všechny tři oblasti růstu jsou zastoupeny v názvu vysoké školy:

Viditelné Music College

  • Duchovní
  • Profesionální
  • Akademický

Integrovaný školení je zkušený přes ponoření a investice.

Místa

  • 200 Madison Ave , 38103, Memphis

Otázky