Keystone logo
Villanova University M. Louise Fitzpatrick College of Nursing Praktická dětská sestra magisterského/postmagisterského studia
Villanova University M. Louise Fitzpatrick College of Nursing

Praktická dětská sestra magisterského/postmagisterského studia

Villanova, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

V oboru Pediatric Nurse Practitioner (PNP) připravujeme praktické sestry s rozsáhlou klinickou praxí a přípravou rolí pro pokročilou praxi v pediatrické primární péči. Studenti pracují s lékaři a praktickými sestrami preceptory a mají přístup k široké škále klinických agentur a praktických zařízení.

Naše základní kurzy vás připraví se základními znalostmi požadovanými od všech postgraduálních studentů. Tyto základní kurzy lze absolvovat na akademické půdě nebo online. Naše klinické kurzy vám umožní stavět na vašich stávajících klinických dovednostech, rozšířit vaši znalostní základnu související s pediatrickou primární péčí a získat znalosti a dovednosti nezbytné pro nezávislou nebo kolaborativní praxi v prostředí primární péče. Našim studentům dáváme učitele, kteří slouží jako mentoři a vzory v průběhu praxe v klinické praxi. Naši absolventi jsou vysoce respektováni pro své znalosti a odborné znalosti a jsou zaměstnáni v prostředí primární péče po celé zemi. Absolventi mají také možnost pokračovat v programu doktor ošetřovatelské praxe.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy