Keystone logo
Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Úvod

Vet Tech Institute nabízí 18měsíční program pro studenty, kteří hledají základní dovednosti pro přípravu na vstup do oboru veterinární péče. Učební plán, zařízení, chovatelská stanice na místě, výuka kohort a zkušená fakulta jsou navrženy pro úspěch studentů.

Návrh kurikula buduje znalosti a dovednosti pro zahájení kariéry veterináře prostřednictvím specifické sekvence výuky a procvičování dovedností. Obsah kurzu zahrnuje širokou škálu témat a je v souladu se standardy výboru AVMA pro vzdělávání a činnosti veterinárních techniků (CVTEA).

Práce s domácími zvířaty v průběhu celého programu je pro osnovy nezbytná. Učební zařízení zahrnují dobře vybavené laboratoře, chirurgické sady, učebny vhodné pro zvířata, radiografické sady a chovatelské stanice na místě.

Naše fakulta sdílí vášeň pro zvířata a výuku a přinášejí do učebny své průmyslové zkušenosti. Fakulta specifická pro daný program a skupina vrstevníků zaměřených na stejný cíl poskytují zaměřené prostředí pro váš trénink.

Veterinární technici nebo veterináři jsou důležitou součástí týmu péče o zdraví zvířat. Mohou podporovat veterináře stejným způsobem, jakým celý lékařský tým podporuje lidského lékaře. Technik veterináře tedy může být v různých dobách jako zdravotní sestra, laboratorní technik, chirurgický asistent, radiologický technik, dentální hygienik, farmaceutický technik, pedagog pacientů a dokonce i odborník na výživu!

Učební plán se zaměřuje na veterinární péči o kočky a psy, ale zahrnuje také exotiku, laboratorní zvířata a hospodářská zvířata. Třídy poskytují spoustu praktických pokynů. Strávíte 8 týdnů na stáži, abyste procvičili to, co jste se naučili a navázali kontakty v oboru!

Většina kurzů v 18měsíčním programu vás přímo připraví s nástroji pro úspěšnou kariéru veterináře.

Místa

 • Houston

  Southwest Freeway,4669, 77027, Houston

  • Pittsburgh

   7th Street,125, 15222, Pittsburgh

   • Indianapolis

    Shadeland Station,7205, 46256, Indianapolis

    Otázky