Keystone logo
Utica University Online Certifikát o pokročilém studiu v oboru rodinné sestry
Utica University Online

Certifikát o pokročilém studiu v oboru rodinné sestry

Utica, Spojené státy americké

20 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Online certifikát CCNE akreditovaný na Utica University of Advanced Studies in Family Nurse Practitioner (FNP) připraví ty, kdo mají magisterský titul v oboru ošetřovatelství, aby si rozšířili svou znalostní základnu a nalezli nové kariérní příležitosti. Program je navržen tak, aby rozšířil váš rozsah ošetřovatelské praxe a vybavil vás nezbytnými dovednostmi, abyste hledali pokrok v různých prostředích zdravotní péče.

S požadovanými 31 kredity k dokončení post-magisterského certifikátu FNP se zaměříte na témata, jako je pokročilá farmakologie, patofyziologie, hodnocení zdraví a diagnostické uvažování.

Můžete převést až 9 kreditů za dříve dokončené práce v kurzu ekvivalentní NUR 604 Pokročilá patofyziologie, NUR 615 Pokročilá farmakologie I a NUR 611 Pokročilé hodnocení zdraví a diagnostické zdůvodnění I.

Online FNP post-master's certifikát je strukturován tak, aby podporoval vaši přípravu na národní certifikaci prostřednictvím American Nurses Credentialing Center (ANCC) nebo American Academy of Nurse Practitioners National Certification Board (AANP). Jakmile získáte zkušenosti pro úspěch v certifikačním procesu a splníte nezbytných 720 hodin praxe, budete nakonec připraveni přesměrovat svou kariéru na praktickou rodinnou sestru.

Vyžádejte si více informací o online certifikátu FNP post-master akreditovaného CCNE a začněte rozšiřovat své ošetřovatelské znalosti ještě dnes.

O Škole

Otázky