Keystone logo
University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

Úvod

Postarat se o své budoucnosti. Staňte se Bull.

Na USF Sarasota-Manatee, jsme přesvědčeni, že individuální přístup k učení je celý rozdíl. Když se připojit k naší komunitě, že jsi víc než jen dalším studentem. Naše zaměření je na vás na každém kroku na cestě: vaše objevy, váš růst, vaše sny.

Body Pride

92 procent našich absolventů jsou "velmi spokojen" nebo "spokojený" se svými zkušenostmi. Existuje více než 30 studentských klubů a organizací, včetně veslování. Naši studenti těšit na osobní vzdělání s poměrem student-to-fakultě 13: 1. Existuje více než 17.000 absolventů v této oblasti. Siesta klíč, národ je číslo jedna pláž je jen kousek od areálu. 8 z 10 USFSM fakulty držet nejvyšší stupeň ve svém oboru. USFSM nabízí více než 100 stáží a výzkumných příležitostí pro studenty. USF Sarasota-Manatee má více než 300 zaměstnanců, které pomáhají sloužit k zápisu na 2,041.

Najít svou vášeň.

To může být Bulls Země, ale nejsme typická stádo. Jsme na míru vzdělávací cesty k cíli a zájmy každého studenta. Víme, že každý podle názvu a máme zavedený systém podpory určené k vašemu úspěchu - i po zahájení skončí.

Procházka s býky.

Nabízíme vám skutečný smysl místě s malebnou areálu podél Sarasota Bay. Ale ne jen vzít naše slova pro to - promluvit s kolegy na den otevřených dveří nebo areálu turné! Seznamte se s našimi haly, sami sebe v našich učebnách a splňují aktuální studenti a schopnost pochopit, proč tolik zamilovala USFSM.

Prozkoumat oblast.

Jsme nachází v centru města Sarasota a Manatee kraje, kde nikdy není nedostatek, co dělat, nebo míst k prozkoumání. Mezi světoznámých pláží, celostátně uznávaných organizací, outdoorové aktivity, bohaté noční život a nejlepší v oblasti umění a zábavy - to vše během několika mil od kampusu - USFSM nabízí mnohem víc než vaše tradiční rodném kampusu.

Start vašeho výzkumu.

Biologie Program USFSM používá off-site laboratoře umístěné v Mote Marine Laboratory. Učte se od profesionálních výzkumníků a vědců získat real-svět, hands-on zkušenosti.

Být inovativní.

Doufat, že zapojit do pohostinství? Získat vedoucí pozici v pohostinství a cestovním ruchu s využitím USFSM kulinářského Innovation Lab, state-of-the-art pedagogických zařízení v Lakewood Ranch.

Místa

  • Sarasota

    8350 N. Tamiami Trail , FL 34243, Sarasota

Otázky