Keystone logo
University of Southern California

University of Southern California

University of Southern California

Úvod

Společnost Viterbi School of Engineering University of Southern California byla založena v roce 1905 a je pojmenována pro Andrewa Viterbiho, který vyvinul algoritmus pro připojení občanů světa. Podobně škola v Los Angeles, globální centrum pro umění, technologie a mezinárodní obchod v srdci Pacifiku, je centrem podnikání, které spojuje studenty ze 64 zemí

University of Southern California Viterbi je průkopníkem v obnovování zraku nevidomým; obnovení paměti u pacientů trpících Alzheimerovou chorobou; a sociálně asistenční roboty na pomoc seniorům s mrtvicí nebo dětem s autismem. Je domovem prvního provozního kvantového výpočetního střediska na akademické půdě. Mezi naše absolventy patří Neil Armstrong, první člověk na Měsíci; AC Mike Markkula, spoluzakladatel společnosti Apple; a Wanda Austin, bývalá generální ředitelka Aerospace Corporation.

Škola Viterbi University of Southern California je trvale zařazena do top 10 postgraduálních programů (US News and World Report). Pod vedením Deana Yannisa C. Yortsose pomohla škola znovu představit inženýra 21. století a byla průkopníkem programu Grand Challenge Scholars ve školách po celém světě. Naším posláním je sloužit Kalifornii, národu a světu. Na University of Southern California Viterbi tomu říkáme zmocňovací síla Engineering +.

Místa

  • South Los Angeles

    South Los Angeles, Spojené státy americké

    Otázky